500 İÇ ELDİVEN

Ref No: 8510071

₺100

Bu iç eldiven, haftada en fazla 3 kere yapılan boks antrenmanlarınız sırasında ellerinizi ve eldivenlerinizi desteklemek için tasarlandı.

Zamandan tasarruf ve rahatlık! 500 iç eldivenle parmak eklemleriniz için ergonomik bir köpük bileşen desteğiyle, başparmağınız ve bileğiniz için bandaj kavramasını birleştirin.

Renk: Siyah
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Darbe emici özellik

Darbe emici özellik

Bandaj ve jel kullanarak bileklerinizi ve ellerinizi destekleyin.

Eklem desteği

Eklem desteği

Eşsiz bileşeni sayesinde elinizi doğru şekilde kavrar.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

500 İÇ ELDİVEN

TEKNİK BİLGİLER

Bandaja sahip bir iç eldiven!

boks eldiveninin altında kullanacağınız seçenekler: bandajlar, eklemlerinizi destekler ve iç eldivenler, eldiveni terden korur. Neden ikisi de olmasın!
500 iç eldivene entegreli bandaj, başparmağınızı ve bileğinizi kavrar ve destek sunar. Tasarım açısından boyutları (1m uzunluk ve 5 cm genişlik), en az şekilde yer kaplar ve %57 pamuk ve %43 poliamit bileşeni ile yumuşaklığı ve nefes alabilirliği birleştirir. Doğru yön için ok işaretini takip edin!"

Eldivenlerinizi destekleyin, özellikle de ellerinizi!

El tarağı üzerindeki güçlendirilmiş bölgeye sahip 500 iç eldiven, en az eldivenleriniz kadar ellerinizi destekler! Güçlendirilmiş bölge, mükemmel darbe emicilik amacıyla bir jel katmanına ve parmaklarınıza karşı daha fazla rahatlık sunmak için köpük bileşenli bir PU katmanından oluşur. Bandaj ekleyerek, sparring antrenmanınızda ya da kum torbasına vuruşlarda bile yüksek kalitede bir darbe emicilik ve destek elde edersiniz.

Neden rahatlık ve destek arasında seçim yapmalısınız?

Kavrama bandajı ve destek katmanının yanı sıra 500 iç eldiven, size maksimum rahatlık sunar! Doğal kauçuk ve PU bileşenin bir arada kullanılması sayesinde 500 iç eldivenin kumaşı, terin dışarı atılmasını sağlar ve kolayca elinizin şeklini alır. Kullanışlı bandajı ve kaliteli cırt cırtlı bantı ile iç eldivenlerinizi rahatça giyebilir ve hızlı bir şekilde çıkarabilirsiniz!

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 100% Polyester Dolgu 65% Poliüretan Köpük, 35% Doğal Kauçuk Köpük

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Hassas yıkama

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Hassas yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

Kuru temizleme yapmayınız

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

BENZER ÜRÜNLER