2 Adet Germe İpi & 4 Adet Gergi

₺50

Bu set çadırınızın dayanıklılığını artırabilmeniz için 5 metrelik 4 germe ipi oluşturmanız ya da eski ipi değiştirmeniz için tasarlandı.

Motivasyonumuzu öğrenmek ister misiniz? Çadırınızın doğru sağlamlıkta ve gerginlikte olmasını sağlamak için size eski gergi iplerinizi değiştirebileceğiniz yeni gergi ipleri sunmak.

Eve teslimat
Mevcut
Ücretsiz mağazadan teslim al

ÜRÜN FAYDALARI

Uyumluluk

Uyumluluk

Her türlü çadır ile uyumludur.

Kullanım kolaylığı

Kullanım kolaylığı

Uzunluk: 2 X 10 m | Her uç için 1 adet gergi | 4 germe ipi oluşturulabilir

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 100% Polyester

SAKLAMA TAVSİYESİ

Dayanıklılığını daha uzun süre koruyabilmesi için diğer kamp eşyalarınızla birlikte muhafaza etmenizi öneririz. Nem ve sürekli güneş ışığından uzak bir yerde saklayın.

TESTLER

Fransa'da, Mont Blanc dağının eteklerinde yer alan tasarım ekibimiz Quechua ürünlerini hayal eder, düşünür ve tasarlar. Ürünlerimizi, rahatlık ve dayanıklılık özelliklerini onaylamak adına kullanıcılarımızla test ederiz. Breton, Korsika... Mümkün olan her bölgede ve her hava koşulunda ürünü kullanırız. Fikir alışverişi yaparak geçirdiğimiz anlar bizim için oldukça değerlidir, böylece sizin görüşlerinizi öğrenerek gelecekteki ürünlerimiz için adım atmış oluruz!

TEKNİK BİLGİLER

BOYUTLAR

İp uzunluğu: 10 m

KULLANIM

Germe ipleri çadırın sabit kalmasına destek olur ve rüzgar ve yağmura karşı dayanıklılık sağlar. Gergileri düzgün bir şekilde gererek ayarlamak yoğunlaşmayı engeller. Kurulumu kolaylaştırmak adına gergiler germe ipleriyle birlikte satılmaktadır.

BENZER ÜRÜNLER

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor