GEONAUTE

Ürün yelpazesinin en özellikli kronometresi.

Koşu Saatleri Ve Kronometreler Elektronik ve Aksesuar - ONSTART 700 KRONOMETRE GEONAUTE - Saatler, Aydınlatmalar, GPS, Masaj Aletleri
  • Koşu Saatleri Ve Kronometreler Elektronik ve Aksesuar - ONSTART 700 KRONOMETRE GEONAUTE - Saatler, Aydınlatmalar, GPS, Masaj Aletleri
  • Koşu Saatleri Ve Kronometreler Elektronik ve Aksesuar - ONSTART 700 KRONOMETRE GEONAUTE - Saatler, Aydınlatmalar, GPS, Masaj Aletleri
Koşu Saatleri Ve Kronometreler

ONSTART 700 KRONOMETRE GEONAUTE

GEONAUTE
Antrenmanını takip etmek isteyen ve YOĞUN olarak spor yapan kullanıcılar için tasarlanmıştır. Ürün yelpazesinin en özellikli kronometresi:300 ara zamanlı kronometre, geri sayım,zamanlayıcı, stroke fonksiyonu.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

69.99TL -  %

69.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 29/04/2017
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 4.0 TL .
Referans numarası : 6165898
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Kapasite 300 ara zamanlı 1/100 sn kronometre. SPLIT ve LAP gösterimi
Antreman verileri Saat, tarih, alarm, aydınlatma ve büyük yazı karakteri.
Çok işlevlilik "İleri ve geri" tekrarlayan geri sayım. Nefes ölçme.
Su geçirmezlik Yağmura karşı dayanıklıdır.
ÖZELLİKLERİ
Fonksiyon:
Geriye sayım, kronometre.
Tür
Kronometre
TEKNİK BİLGİLER
Geriye sayım Kronometre 3 geri sayım imkanı sunar :
1 / Down & up:Geri sayım başlangıç değerinden başlar, 0'a kadar iner, bip sesi verir, ardından bip sesinden itibaren zamanı ölçer.
2/Tekrarlamalı geri sayım:Geri sayım başlangıç değerinden başlar, 0'a kadar iner, bip sesi verir, ardından bip sesinden itibaren zamanı ölçer. 3/Antrenman geri sayımı:Kullanıcı azami 9 farklı ve birbirini izleyen geri sayım ayarlayabilir.Daha sonra tekrar sayısını kendisine göre ayarlayabilir.
Hafızaya alınabilen 300 ara zamanlı kronometre. 99s59dk59sn'ye kadar.
Kronometreyle ölçebilecekleriniz:
1 / ara zaman = SPLITBaşlangıçtan itibaren akan zaman,
2/ tur zamanı= LAP : Bir önceki ara zamandan itibaren geçen zaman. Kronometre azami 999 ara zaman ölçmenize ve 299 ilk ölçümü bellekte depolamanıza olanak tanır.
Hafıza Kronometrenin kullanılması sırasında, ilk 300 ara zaman ve tur zamanı belleğe alınır. Kronometrenin eylem halinde olup olmadığını hafızadan alıdığı bilgiye göre tanımlar.Hafızadan görüntüleme yapmak mümkündür:
En hızlı zaman, en yavaş zaman, kaydedilen X parametreler üzerindeki ortalama zaman, son kayıtlı zaman, sondan bir önceki zaman.
SPEED Fonksiyonu:Hız ölçümü Programlanmış, belirlenmiş bir mesafeden, hızınızı km/s veya mil/s cinsinden görüntüleyebilirsiniz.
Stroke fonksiyonus :Kalp atış hızı STROKE fonksiyonu, aktivite sırasında hareket sayısını görmenizi sağlar.(Kürek çekme, yüzme vb.)Ölçülecek kalp atış hızını düzenleyin, kronometreyi başlatın ve bu period içinde dakikada ortalama kalp atışınızı görüntüleyin.
Ritmi ayarlar. Takip etmek istediğiniz ritmi kendinize göre ayarlayabilirsiniz (Dakikada 1-240 bip). Bu sayede kronometre sizin ritminize göre bipleyecektir.
Ekran 3 satırlı geniş ekran
Su geçirmezlik Kronometre «suya dayanıklı» olarak sınıflandırlmıştır. Dolayısıyla rutubetli ortamlarda kullanılabilir ve yağmura dayanıklıdır. Ama suya batırılması durumunda su geçirmez değildir.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM