100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
GEONAUTE

Ürün yelpazesinin en özellikli kronometresi.

ONSTART 700 KRONOMETRE

Antrenmanını takip etmek isteyen ve YOĞUN olarak spor yapan kullanıcılar için tasarlanmıştır. Ürün yelpazesinin en özellikli kronometresi:300 ara zamanlı kronometre, geri sayım,zamanlayıcı, stroke fonksiyonu.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 6165898
TEKNİK BİLGİLER
Geriye sayım

Kronometre 3 geri sayım imkanı sunar :
1 / Down & up:Geri sayım başlangıç değerinden başlar, 0'a kadar iner, bip sesi verir, ardından bip sesinden itibaren zamanı ölçer.
2/Tekrarlamalı geri sayım:Geri sayım başlangıç değerinden başlar, 0'a kadar iner, bip sesi verir, ardından bip sesinden itibaren zamanı ölçer. 3/Antrenman geri sayımı:Kullanıcı azami 9 farklı ve birbirini izleyen geri sayım ayarlayabilir.Daha sonra tekrar sayısını kendisine göre ayarlayabilir.

Hafızaya alınabilen 300 ara zamanlı kronometre.

99s59dk59sn'ye kadar.
Kronometreyle ölçebilecekleriniz:
1 / ara zaman = SPLITBaşlangıçtan itibaren akan zaman,
2/ tur zamanı= LAP : Bir önceki ara zamandan itibaren geçen zaman. Kronometre azami 999 ara zaman ölçmenize ve 299 ilk ölçümü bellekte depolamanıza olanak tanır.

Hafıza

Kronometrenin kullanılması sırasında, ilk 300 ara zaman ve tur zamanı belleğe alınır. Kronometrenin eylem halinde olup olmadığını hafızadan alıdığı bilgiye göre tanımlar.Hafızadan görüntüleme yapmak mümkündür:
En hızlı zaman, en yavaş zaman, kaydedilen X parametreler üzerindeki ortalama zaman, son kayıtlı zaman, sondan bir önceki zaman.

SPEED Fonksiyonu:Hız ölçümü

Programlanmış, belirlenmiş bir mesafeden, hızınızı km/s veya mil/s cinsinden görüntüleyebilirsiniz.

Stroke fonksiyonus :Kalp atış hızı

STROKE fonksiyonu, aktivite sırasında hareket sayısını görmenizi sağlar.(Kürek çekme, yüzme vb.)Ölçülecek kalp atış hızını düzenleyin, kronometreyi başlatın ve bu period içinde dakikada ortalama kalp atışınızı görüntüleyin.

Ritmi ayarlar.

Takip etmek istediğiniz ritmi kendinize göre ayarlayabilirsiniz (Dakikada 1-240 bip). Bu sayede kronometre sizin ritminize göre bipleyecektir.

Ekran

3 satırlı geniş ekran

Su geçirmezlik

Kronometre «suya dayanıklı» olarak sınıflandırlmıştır. Dolayısıyla rutubetli ortamlarda kullanılabilir ve yağmura dayanıklıdır. Ama suya batırılması durumunda su geçirmez değildir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM