100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

Modaya uygun, sıcak tutan tasarım

Referans numarası : 8312402

ONESTYLE ÇOCUK KAYAK/SNOWBOARD MONTU

Kayak ya da snowboard yapan ve sıcaklık ve konfor isteyen sporcular için tasarlanmıştır. Sıcak tutan elyaf dolgusu ile soğuk havalarda kullanmak için ideal. Kara ve soğuğa karşı dirençli dış kumaş kaplaması. Dayanıklı, bakımı kolay (makinede yıkanır), uygun fiyata kalite garantili!

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
İyi ısı yalıtımına sahip STRATERMIC bileşen

Soğuktan kurtulun! STRATERMIC: size sıcaklık ve hafiflik garantisi veren ürün ve kıyafetleri konsepti. Stratermic konseptine sahip ürünler hem arazide hem de laboratuarlarda test edilir.

SU GEÇİRMEZLİK

Montun içine kar girmesini engellemek amacıyla kumaşın dış yüzeyine özel bir işlem uygulanmıştır. Dış yüzünün düz ve kaygan olması sayesinde su damlaları kumaşın üzerinde kalmaz ve içine sızmaz.

NEFES ALABİLİRLİK

Montun doğal olarak hava alan bölgeleri (etek ucu, boyun, manşet) aracılıpyla sağlanır. Fırçalanmış iç astar terin dışarı atılmasını sağlar.

KİŞİSELLEŞTİRME

Astarın, sırtın üst kısmına denk gelen bölümünde bulunan etikete çocuğun adı yazılarak ürün kişiselleştirilebilir. Kayak kursu, kreş ya da okulda montu rahatça bulmak için faydalı bir püf noktasıdır!

BAKIM KOLAYLIĞI

Bu ürün, makinede yıkanabilir. Ürünün yıpranmasının önüne geçmek için bakım önerilerini dikkatlice okuyun.

GERİ DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ MALZEME

%30 geri dönüştürülmüş malzemeden üretilmiştir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri, tasarım amaçlarına uygun gerçek kullanım koşullarında test edilmiştir. Kayak yaparken karşılaşabileceğiniz kar, soğuk, yağmur gibi koşullar buna dahildir. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, mühendisler ve modelistler, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM