100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
GEONAUTE

Tüm akılı telefonlarla uyumlu, kulağa tutunma.

ONEAR 100 KULAKLIK

Spor yaparken müzik dinlemek isteyenler için tasarlandı. Tüm akıllı telefon ve MP3 çalarlar ile uyumlu, kulağa mükemmel şekilde tutunan, çevrenin daha iyi algılanması için açık akustiğe ve düğümlenmeyen düz kabloya sahip kulaklık.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8347911
TEKNİK BİLGİLER
Teknik özellikler

Hoparlör çapı: 13,6 mm
Frekans aralığı: 20 Hz - 20 KHz
Empedans: 34 ohms
Duyarlılık: 97 dB (1mW giriş gücü ile 1Khz için +/- 3 Db )
)
Nominal giriş gücü: 3mW
Maksimum giriş gücü: 5 mw
Jak 3,5 mm
Kablo uzunluğu: 120 cm

Ambalaj içeriği

1 çift düz kablolu kulaklık
1 uzaktan kumanda
1 tutucu klips

Garanti ve Satış sonrası hizmetler

Tüm Geonaute ürünleri 2 yıl garantilidir. Tüm sorularınız için Geonaute web sitesi DESTEK bölümüne başvurun: support.geonaute.com. Burada, ürününüzü daha etkili bir şekilde kullanmanızı sağlayacak tavsiyeleri bulabilirsiniz: Kullanım kılavuzları, kullanıcılarımız tarafından sıkça sorulan sorular ve videolar. Size en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla, Geonaute destek ekibi sorularınızı yanıtlamak üzere 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Yedek parçalar

Geonaute yedek parçalarını, ürünü satın alma tarihinizden itibaren 2 yıl süresince size en yakın Decathlon mağazasında bulunan atölyeden tedarik edebilirsiniz.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm Geonaute ürünleri, kullanıcı grubu tarafından tasarım amaçlarına uygun kullanım şartları altında test edilmiştir. Bu testler bir mühendis ekibi tarafından gerçekleştirilmiş ve değerlendirilmiştir. Tüm bu testler, ürün müdürlerinin, mühendislerin ve Geonaute ekibinin, kullanıcılarımızın memnuniyetini garantileyen ürünleri geliştirmesini, tasarlamasını ve üretmesini sağlar.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM