100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

Emniyet kemeri ile kullanımı rahat kask.

ONE FEEL KAYAK KASKI

3 - 13 yaş arası kayak ve snowboarda yeni başlayan çocuklar için tasarlandı. Kullanımı basit olan kask sayesinde güven içinde kayak yapmayı öğrenebilirsiniz. EN 1077 standartlarına uygundur.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8285947
TEKNİK BİLGİLER
HAVALANDIRMA

"AIR COOLING" sistemi, kaskınızda oluşan sıcak havayı ve nemi dışarı atmayı sağlayan bir sistemdir. 6, 10 veya 12 havalandırma bölgeleri sayesinde kafanızın her zaman rahat olmasını sağlar.

FIT FOAM

FIT FOAM 10 mm kalınlığında, esnek yapısı sayesinde çeşitli kafa boylarına uyum sağlayabilen bir süngerdir. Kayak maskeniz ile birlikte kullanabilirsiniz.

Kişiselleştirme

ONE FEEL kaskınızı, kendinden yapışkanlı çıkartmaları güvenlik standartlarına uygun bir şekilde kullanarak kolayca kişiselleştirebilirsiniz.

ÇIKARTILABİLİR KUMAŞ

Kaskın içerisindeki bütün kumaş parçalar çıkarılabilip, 30 derecede makinede yıkanabilir.

KASKIN BİLEŞENLERİ

ABS dış kaplaması ve EPS kaplaması sayesinde darbelere karşı dayanıklıdır. Kaskınızı en fazla her 5 yılda bir değiştirmenizi öneriyoruz, kaskınız darbe almış ise hemen değiştirmelisiniz.

EN 1077 STANDARDI

EN 1077 standartı kayak veya snowboard yaparken kafatasınızı korumak için her kaska uygulanması gereken bir Avrupa standardıdır. Bu standart; darbe emicilik ve delinmelere karşı dayanıklılık testlerine dayanır ve 2 bölüme ayrılır: A : Sert kulak kısımlı kask / B : Yumuşak kulak kısımlı kask.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Laboratuvar onaylı.
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri kayak ortamındaki hedef koşullara, kar, soğuk ve karşılaşabileceğiniz her duruma göre test edilerek onaylanmıştır. Ürün müdürleri, tasarımcılar, mühendisler tarafından onaylanmış ve üretilmiştir.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
Ek bilgiler
Ek bilgiler
Ek bilgiler
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM