Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
index
Bisiklet; DECATHLON KART ile satın alınmış olmalıdır. (İnternetten yapılan alımlarda faturalar kartınıza sonradan tanımlanamamaktadır.) Sonrasında www.btwin.com'daki garanti belgesi, satın alım işlemini takiben bir ay içinde doldurmuş olmalıdır. (Buraya tıklayarak forma ulaşabilir ve sağ üst köşeden Türkçe dil seçeneğini seçebilirsiniz.) Kayıt yaparken müşteri adını, soyadını, elektronik posta adresini, satın alım tarihini ve bisikletin takip edilebilirlik numarasını eksiksiz ve hatasız olarak doldurmalıdır.
Bu kapsamda, B'twin müşterilerine kadro, sabit maşa, gidon ya da gidon boğazı parçalarının eşdeğeriyle değişimini ya da 20 iş günü içerisinde atölyede onarımını garantiliyor. Ancak, Btwin bisikletlerin kullanım talimatında yazılandan farklı kullanımı sonucunda doğan hasarlar, söz konusu garanti kapsamının dışındadır.
B'twin'in Ömür Boyu Garantisi, 24.03.2011'te Resmi Gazete'de çıkan Garanti Belgesi Uygulama Esasları'nda belirtilen iki yıllık garanti kapsamını etkilemez. Yukarıda belirtilen parçaların garantilerinden yararlanmak için tek yapmanız gereken, Decathlon Kartınız ve garanti belgenizle birlikte mağazaya gelerek atölyeye danışmak. B'twin ömür boyu garanti kapsamında belirttiği hakları düzenleme ve değiştirme hakkını saklı tutar.