TRIBORD

Kısa, yarı elastik deniz şortu

Erkek Çocuk Sörf Mayoları Sörf Yeni - Olatu Şort- Yeşil TRIBORD - Sörf Yeni
  • Erkek Çocuk Sörf Mayoları Sörf Yeni - Olatu Şort- Yeşil TRIBORD - Sörf Yeni
Erkek Çocuk Sörf Mayoları

Olatu Şort- Yeşil TRIBORD

TRIBORD
8-14 yaş arası su sporlarıyla ilgilenen erkek çocuklar için geliştirilmiştir. KIsa Deniz ŞortuArka kısımdaki yarı elastik kemer ve ön kısımdaki bağlar, şortun belinizden kaymasını engeller.

Renk : YEŞİL

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8304933
TEKNİK BİLGİLER
Renk çeşitleri 6 tamamen baskılı, desenli ve çizgili, kırmızı, mavi ve yeşil uyumlu renkli versiyonu bulunur.
Bedenler 8, 10, 12 ve 14 yaş bedenleri mevcuttur.
Ürün adı Neden Olatu? Bu sözcük, Bask dilinde "dalga" anlamına gelir. Bu isim, şortu kullanacak çocuklar düşünülerek verilmiştir. Tribord ürünleri, Bask Bölgesinde, Atlantik Okyanusu'nun kıyısındaki şirket merkezinde tasarlanır, çizimleri yapılır ve üretilir.
İç slip İç kısmında bulunan slibi hem destek hem hijyenik kullanım olanağı sunar. Fileli, %100 polyester bileşen kumun ve suyun içeride kalmasını engelleyerek çocuğunuz açısından risk oluşmasını engeller.
Hızlı kuruma Çocukların, rahat olmaları için hızlı bir şekilde kurumaları gerekir. Bu nedenle, bu deniz şortu suyu hızlı bir şekilde dışarı atabilecek şekilde tasarlanmıştır (yan cepte kulakçık, iç slipteki suyu dışarı atar). Su tutmazlık işlemi görmüş bileşeni ile su kumaşta birikmez, aksine kumaştan akar gider. Sık yıkamalar sonrası kaybolabilecek bu özellik, ürün kurutma makinesinde kurutulduğunda yeniden aktif hale gelir.
Vücut yapısına uygun tasarım Elastik bel kısmı sayesinde çocuğunuzun vücuduna tam oturur. Beli çevreleyen sıkma ipi şortun yerinde kalmasını ve çocuğunuzun dalgalarda veya plajda keyifle oyun oynamasını sağlar.
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER