100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
TRIBORD

Kısa, yarı elastik deniz şortu

Olatu Şort- Yeşil

8-14 yaş arası su sporlarıyla ilgilenen erkek çocuklar için geliştirilmiştir. KIsa Deniz ŞortuArka kısımdaki yarı elastik kemer ve ön kısımdaki bağlar, şortun belinizden kaymasını engeller.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8304933
TEKNİK BİLGİLER
Renk çeşitleri

6 tamamen baskılı, desenli ve çizgili, kırmızı, mavi ve yeşil uyumlu renkli versiyonu bulunur.

Bedenler

8, 10, 12 ve 14 yaş bedenleri mevcuttur.

Ürün adı

Neden Olatu? Bu sözcük, Bask dilinde "dalga" anlamına gelir. Bu isim, şortu kullanacak çocuklar düşünülerek verilmiştir. Tribord ürünleri, Bask Bölgesinde, Atlantik Okyanusu'nun kıyısındaki şirket merkezinde tasarlanır, çizimleri yapılır ve üretilir.

İç slip

İç kısmında bulunan slibi hem destek hem hijyenik kullanım olanağı sunar. Fileli, %100 polyester bileşen kumun ve suyun içeride kalmasını engelleyerek çocuğunuz açısından risk oluşmasını engeller.

Hızlı kuruma

Çocukların, rahat olmaları için hızlı bir şekilde kurumaları gerekir. Bu nedenle, bu deniz şortu suyu hızlı bir şekilde dışarı atabilecek şekilde tasarlanmıştır (yan cepte kulakçık, iç slipteki suyu dışarı atar). Su tutmazlık işlemi görmüş bileşeni ile su kumaşta birikmez, aksine kumaştan akar gider. Sık yıkamalar sonrası kaybolabilecek bu özellik, ürün kurutma makinesinde kurutulduğunda yeniden aktif hale gelir.

Vücut yapısına uygun tasarım

Elastik bel kısmı sayesinde çocuğunuzun vücuduna tam oturur. Beli çevreleyen sıkma ipi şortun yerinde kalmasını ve çocuğunuzun dalgalarda veya plajda keyifle oyun oynamasını sağlar.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM