TRIBORD

Çok işlevli yağmurluk.

Erkek Tekne Montları ve Ceketleri Erkek Spor Giyim - OFFSHOROA YAGMURLUK TRIBORD - Erkek Spor Giyim
Erkek Tekne Montları ve Ceketleri

OFFSHOROA SU GEÇİRMEZ VE NEFES ALAN YAĞMURLUK - ERKEK - KOYU MAVİ TRIBORD

TRIBORD
Kötü hava koşullarında yelkenli yapanlar için tasarlandı. Sizi fırtınadan koruyacak şekilde üretilen bu yağmurluk su geçirmezdir ve nefes alır. Tasarımı ve fosforlu parçaları sayesinde yelkenli dünyasının vazgeçilmez yağmurluğu.
Beden

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

199.99TL -  %

199.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Tahmini teslim tarihi: 27/07/2017
.
Referans numarası : 8330287
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Su geçirmezlik >10.000 mm. 450L/S/ m² yağış altında 4 saat test edilmiştir. %100 su geçirmez.
Nefes alabilirlik Çok nefes alan kaplama (RET<12)
Rüzgar geçirmez Rüzgarın üşütücü etkisini kesen membran kaplama kumaş.
Görülebilirlik Omuzlarda bulunan fosforlu şeritleri az ışık olduğunda da görülmeyi sağlar.
Kullanımı kolaydır 2 adet fermuarlı el cebi. 1 adet fermuarlı iç cep. 2D ayarlanabilir kapüşon.
Su tutmaz Suyun kumaşın üzerinde kaymasını sağlayan özel bir işlem yapılmıştır.
Deniz suyuna karşı dayanıklılık Standart kaplamalara zarar veren paslanma etkisini engelleyen özel işlem.
Çevre dostu Kullanım ömrü karşılaştırması: Erkek yağmurluğu - sustainability.decathlon.com
TEKNİK BİLGİLER
Su geçirmezlik: Novadry bileşeni sayesinde güçlü bir sağanak yağmurda dahi kuru kalacağınızın garantisini verir. Yağmur simülatöründe, 4 saat boyunca 300 Lt/S/m² sağanak yağmura denk suyun altında kalan ürünün su geçirmediği onaylanmıştır. 8000 mm'ye kadar su geçirmemeyi garantileyen membran kaplaması bulunur. Tüm dikişleri %100 su geçirmezdir.
Kapüşon: Başınızın çevresine göre ayarlanabilir ve 2 şekilde ayarlanabilir oluşu ile görünürlük sağlar: Siperliğin yüksekliği ve baş çevresi.
Yağmurluğun alt kısmı: Yağmurluğun alt kısmı elastik kordon ve kopça ile ayarlanabilerek sıcaklığın içerde kalmasını sağlar, suyun girişini azaltırken yağmurluğun su geçirmezlik seviyesini artırır.
Kişisel eşyaların korunması: İç kısımdaki fermuarlı cep sayesinde, kişisel eşyalarınızı ve belgelerinizi nemden koruyabilirsiniz.
El ısıtıcı cepler: İki el ısıtıcı, fermuarlı geniş cebi ile ellerinizi sıcak tutmanızı, rüzgardan ve yağmurdan korumanızı ve gerekirse eşyalarınızı koymanızı sağlar.
Su geçirmezlik testi nedir? Ürünlerin, farklı hava koşullarında, belirli bir miktar su altında gerçekleştirilen testlere tabi tutulmasıdır. Bütün ürünlerimiz 100LT/S/m² - 450LT/S/m² arası değişen su altında 4 saat boyunca test edildikten sonra su geçirmezliği onaylanır. Bir fikir edinmek için: dünya yağış rekoru, 1942 yılına kadar kırılamamış olan, Amerika'ya 4,30 sat boyunca 174Lt/S/m² olarak düşen yağmurdur (Ulusal Okyanus ve Atmosfer Dairesi) ve Paris'e yağmur yağdığında ortalama olarak 2Lt/S/m² düşer
Ürün kullanım videosu: Navistan Inshore yağmurluğun tüm özelliklerini keşfedin.
Su geçirmeyen ve hava alan HİDROFİL membran nedir? Hidrofil membran, teri dışarı atmak için aşamalı olarak işlev görür. İlk aşamada, kumaş dolana kadar su buharını emer, ardından ürünün iç ve dış kısmı arasındaki basınç farkı sayesinde su buharını dışarıya atar. Hidrofil membranın en önemli özelliklerinden biri gözenekli olmamasıdır, dolayısıyla tuzlu su kristallerinden arındırmak için yoğun şekilde yıkama gerektirmez. Böylece, nefes alabilirlik özelliği zaman içinde etkisini yitirmez.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır.
En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.

Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır.
Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
İkinci astar
100.00% Poliamit
Ana kumaş
100.00% Poliamit
Ana astar
100.00% Polyester
Bakım önerileri Ilk yıkamada ayrı yıkayın. Yumuşatıcı kullanmayın. Kuru temizleme yapmayın.
Yıkama önerileri
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama
Beyazlatıcı kullanmayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Saklama önerisi NOVADRY® ürününüzü herhangi bir ısı kaynağının üstüne koymamaya özen gösteriniz. Ürününüzün membran kaplamasına ve nefes alırlığına zarar verebilir.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Novadry meteorolojik olayları incelediği simülatöründe yağmurluğun fırtına durumundaki kullanımını test etmiştir. Bu simülatörde, yağmurluk 4 saat boyunca 300 m2 yağmura tabi tutulmuştur ve su geçirmezliği bu şekilde ispatlanmıştır. Bir fikir edinmek için: dünya yağış rekoru, 1942 yılına kadar kırılamamış olan, Amerika'ya 4,30 sat boyunca 174Lt/S/m² olarak düşen yağmurdur (Ulusal Okyanus ve Atmosfer Dairesi) ve Paris'e yağmur yağdığında ortalama olarak 2Lt/S/m² düşer
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM