Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
NEWFEEL

Nefes alır

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/a3e6b453-ad93-4fff-934c-c50cf8eb205c.zip/index.html
Referans numarası : 8392861

NW 500 FLEX-H AYAKKABI

4.1/5
Kuru havalarda, haftada 2 defa yürüyüş antrenmanı yapanlar için tasarlandı. Kuzey disiplini yürüyüşü için özel olarak tasarlanan ayakkabı! Bu ayakkabı size esneklik, yer tutuş ve darbe emicilik sunacak.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER

NW 500, bir öncü ile röportaj.
“Hayalimi mi soruyorsunuz? "Beni onu sevdiğim kadar sevecek bir kullanıcı bulmak."

Merhaba, adım NW 500, havalı değil mi?
2017 yılının Temmuz ayında mağazalarda sadece bana ait olan küçük reyonumda yerimi aldım
Bir güzellik yarışması kazanmadım ama yine de kuzey disiplini yürüyüşü antrenmanı yapanların ihtiyaçlarına uygunum: her koşulda esneklik, her zeminde yer tutuş ve oldukça rahat darbe emicilik Peki ya diğer avantajlarım? Entegre tozluğu çakıl taşlarının içeri girmesini önler, bağcık cebi ise bağcıkların açılmasının önüne geçer ve sizi istenmeyen molalardan kurtarır.

Kuzey disiplini yürüyüşü nedir?

Kuzey disiplini yürüyüşü vücudunuzun tamamının sıkılaşması için düşük eğime sahip her türlü zemine uygun batonlar ile yapılan bir antrenmandır.

Kuzey disiplini yürüyüşünün faydaları nelerdir?

Kuzey disiplini yürüyüşü eksiksiz ve herkes tarafından erişilebilen bir spordur. Vücudunuzu sıkılaştırır, daha iyi nefes alıp vermenizi, kilo kaybetmenizi ve kemiklerinizi güçlendirmenizi sağlar. Fiziksel birçok faydasının yanı sıra bu dış mekan sporu ile kendinizi sağlıklı hissedersiniz. Daha fazla bilgi için: www.newfeel.com

Kuzey disiplini yürüyüşü için neden özel bir ayakkabı seçilmelidir?

Kuzey disiplini yürüyüşünde öncelikle topuğunuzu yere koyar ardından ayağınızı ilerlemenizi sağlayacak şekilde parmaklarınız yere değene kadar hareket ettirirsiniz. Bu ayakkabılar yürüyüş sırasında en çok çalışan baskı noktaları olan topuk ve tarak kemiklerinde güçlendirilmiş darbe emicilik ve ideal esnekliği sunar.

Flex-H tasarımı nedir?

Flex-H tasarımı, ayağın ön tarafında bulunan H şeklindeki 3 esneme çentiğinden oluşan bir sistemdir. Decathlon SportsLab tarafından yapılan araştırmalar, sportif yürüş antrenmanında, itiş gücü sırasında metatarsofalanjiyal eklemin hem esneme bölgesinde hem de ayağın ana destek bölgesinde olduğunu gösterdi. Bu nedenle tasarım ekiplerimiz, bu esneme çentiklerini tamamen rahatlık sunarak ayak hareketlerini kolaylaştırmak amacıyla bu eklemin her iki yanına da yerleştirdiler.

Yağmurlu havalarda hangi ayakkabıyı seçmeliyim?

Yüksek seviyede hava alan file kumaşı yağmurlu havalarda yapacağınız antrenmanlarınız için uygun değildir. Yağmurlu havalarda yapacağınız antrenmanlarınız için kumaş yapısı ve su geçirmezlik işleminden geçmiş olması nedeniyle NW 580 modelini seçmenizi öneriyoruz.

Çevresel etki

Ürünün çevresel etkileri üretiminde kullanılan bileşenleri üzerinden, tasarımı sırasında hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler kendi içlerinde karşılaştırılarak ABCDE genel bir puanlama sistemi oluşturulmuştur.
Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır
Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/

Daha Fazlası Daha Azı
Ürünlerimizi nasıl üretiyoruz

BİLEŞENLER / TAVSİYELER

BİLEŞENLER
Üstü
60.00% Polyester, 40.00% Poliüretan
Dış taban
100.00% Kauçuk
Astar ve çorap
60.00% Polyester, 40.00% Poliamit
Bakım önerileri Açık alanda kurutun. Elde yıkayın.
Saklama önerisi Newfeel ekibi kuzey disiplini yürüyüşü ayakkabılarınızı nemden ve ışıktan uzak, havadar bir yerde saklamanızı öneriyor.
Uyarılar Ayakkabının yağmurlu havalarda kullanılması önerilmez.

ÜSTLENDİKLERİMİZ

Ürün testi KULLANIMDA: Tüm Newfeel ürünleri, kuzey disiplini yürüyüşü yapan temsili kullanıcılar tarafından antrenman sırasında karşılaşabileceğinize benzer koşullar altında test edilmiştir: antrenman sayısı, süre, hız, hava şartları, vb. LABORATUVARDA: Tüm Newfeel ürünlerinin avantajları ve özellikleri laboratuvarda test edilmiştir. Tüm bu testler ürünlerimizi zamanla geliştirip onaylamamızı sağlar.
Garanti 2 Yaş

YORUMLARINIZ

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM