QUECHUA
//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/86c6942a-cba8-4933-9d3e-1754f7ad2994.zip/index.html
Referans numarası : 8492102
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
DOĞADA YÜRÜYÜŞ AYAKKABILARI KADIN

NH100 MID DOĞA YÜRÜYÜŞÜ AYAKKABISI - KADIN, MAVİ QUECHUA

QUECHUA
4/5
Beden Değerlendirmesi
Decathlon
135.00TL - %

135.00TL*
Dont écoparticipation: / Tarihinden İtibaren

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
135.00TL - %
Eski Fiyat0.00TLYeni Fiyat135.00TL**
Dont écoparticipation: / Tarihinden İtibaren

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
* Bu fiyat tarihinden itibaren geçerlidir.
Mağaza Stoğuna Bak
Doğa yürüyüşü yapan tasarımcılarımız bu botları düz arazide, orman veya kıyıda kuru havalardaki kısa doğa yürüyüşlerinizde size eşlik etmesi için tasarladı Motivasyonumuzu öğrenmek ister misiniz? Düşük engebeli doğal zeminlerde yapılan doğa yürüyüşlerini güvenle yapmayı sağlayan orta boy gövdeli kaymaz ve hafif bir bot sunmak. Hem de en uygun fiyatlı!

Ürün Faydaları

Darbe emici 6mm kalınlığında, doğal zeminlere uygun EVA pedi ile topukta darbe emicilik.
Kavrama 3,5 mm kramponlara sahip cross contact taban: Doğal zeminlerde kaymazlık sağlar
Destek Esnek orta boy gövde ile hafif kavrama, 6 kuşgözü / kanca ile etkili bağlama
Darbelere karşı koruma Burunda bulunan sentetik çarşak bandı çakıl taşlarına karşı koruma sağlar.
Kullanım kolaylığı Orta boy gövdesi çakılların ya da küçük dalların botun içine girmesini önler.
Hafiflik 39 numarada sadece 370 g. oluşuyla oldukça hafiftir.

Üstlendiklerimiz

Ürün testi Fransa'da, Mont Blanc dağının eteklerinde yer alan tasarım ekibimiz Quechua ürünlerini hayal eder, düşünür ve tasarlar. Ürünlerimizi, rahatlık ve dayanıklılık özelliklerini onaylamak adına kullanıcılarımızla test ederiz. Fontainebleau Ormanında, Breton'da....tüm zeminlerde ayrıca her mevsimde değerlendiririz. Kullanıcılarımızla yaptığımız fikir alışverişleri sonucunda değerlendirmeleriniz konusunda bilgi sahibi olabiliyor ve gelecek koleksiyonlarımızı geliştirebiliyoruz!
Garanti 2 Yıl

Teknik bilgiler

CrossContact Taban

Bu botun tabanı laboratuvarlarımızda gerçekleştirilen uzun süreli çalışmalar sonunda tasarlanmıştır. Yer tutuş ve kaymazlık sağlayan özel bir kauçuk formülü kullanılmıştır. NH100 orta boy gövdeli ayakkabının taban tasarımı yer tutuşa kıyasla daha fazla kaymazlık sağlar. Yer tutma özelliği, yumuşak zeminde (kaygan veya kuru) kaymayı önler. Kaymazlık özelliği sert zeminde (ıslak veya kuru) kaymayı önler.

Doğal zeminlerde kullanılmak için tasarlandı

Doğa yürüyüşü botlarınız doğal zeminlerde kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Botlarınızın gövdesini ve tabanını oluşturan bileşenleri yumuşak (toprak patika) ya da mineral (kayalıklı sahil) zeminlerde yapacağınız antrenmanlarınıza en iyi şekilde uyum sağlaması için seçiyor ve test ediyoruz. Botların yollarda (asfalt) kullanılması daha hızlı aşınmalarına neden olacağından rahatsızlık hissi yaratabilir. Bu ayakkabılar dağda yürüyüş antrenmanları için uygun değildir.

Laboratuvar testleri

Aşağıdaki unsurların denetlenip onaylanması amacıyla laboratuvar testleri gerçekleştirilir: bağcık ve kopçaların dayanıklılığı, birleştirme kalitesi, zehirli madde kullanımı, UV ışınlarına karşı dayanıklılık, taban ve gövde bileşenlerinin yıpranmaya ve hızlandırılmış eskitmeye karşı dayanıklılığı. Bu testler ürünlerimizin kalitesini artırmamızın yanı sıra doğada yürüyüş ayakkabılarımızın erken aşınmasının önüne geçmemizi sağlar.

Doğada yürüyüş botumun numarasını nasıl seçeceğim?

Botları uygun doğa yürüyüşü çoraplarıyla, ayakta durarak deneyin. Gerekli görürseniz farklı model ve numaraları da deneyin. İki bölgenin rahatlığı çok önemlidir: Topuğun altı ve iniş sırasında ayağın ön kısmı. Deneme sırasında ayağınızı sıkmadığından emin olun. Mağazada yürümekten çekinmeyin. Ayağınızın alışması için botunuzu ilk doğa yürüyüşleriniz sırasında düzenli olarak kullanın.

Bot/çorap uyumu oldukça önemli bir role sahiptir.

Doğada yürüyüş antrenmanları sırasında ayakların su toplamasının birçok nedeni olabilir: sürtünme, çorabın katlanması, nem, çok büyük ya da çok küçük bot numarası...
Su toplamasının önüne geçmek adına doğru bot numarasını ve doğada yürüyüş antrenmanlarına uygun bileşene sahip çorapları seçmek oldukça önemlidir.

Doğa yürüyüşü çoraplarının doğru numarası nasıl seçilir?

Çorabın katlanmasını önlemek adına ayağınıza uygun bir çorap seçmenizin önemi büyüktür: çorap çok büyük olursa ve ayağınızı tam kavramazsa katlanır, çorap çok küçük olursa ayakkabının içine doğru katlanır.

Doğa yürüyüşü çoraplarının doğru bileşeni nasıl seçilir?

Antrenman sırasında terin doğru bir şekilde dışarı atılması önemlidir: antrenman yaparken terleriz ve bu kaçınılmazdır.
Botunuz nefes alabilen yapıdaysa terinizi dışarı atacaktır: ayrıca hafif ve nefes alan yapıda bir çorap seçmeniz gerekmektedir
Botunuz sizi yağmurdan korumak adına su geçirmez yapıdaysa farklı bir seçim yapmanız gerekir: teri emen ve mümkün olduğunca fazla seviyede dışarı atan bir çorap kullanmalısınız.

NH100 orta boy gövdeli botlarla uyumlu olan çoraplar hangileridir?

Bu botlar düşük nefes alabilirlik sunsalar bile terinizin tamamını dışarı atacak kapasiteye sahip değildirler. Bu nedenle, NH100 uzun konçlu çorapları tercih edebilirsiniz: teri emmek için pamuk içerir ve çorabın altında yer alan havlu kumaş bileşeni ile ayağınızda oluşan teri dışarı atar. Ayrıca bu çoraplar bileğinizin ayakkabı nedeniyle zarar görmesini önlemek için yeterince yüksek yapıdadır. Bu çorapların kullanımı ayakların su toplamasını önlemek adına mükemmel çözüm sunar.

Garanti

Doğa yürüyüşü botlarımız 2 yıl garantilidir. Ne vaat ediyoruz? Tüm doğada yürüyüş antrenmanlarınız sırasında size eşlik edecek dayanıklı ürünler sunuyoruz. En sevdiğimiz ürünlerimiz giydiğinizde güzel anılar biriktirdiğiniz ve kullanım ömrünü hiç kaybetmeyecek ürünlerimizdir!

Ağırlık

36: 0,62 kg
37: 0,66 kg
38: 0,7 kg
39: 0,74 kg
40: 0,78 kg
41: 0,82 kg
42: 0,86 kg

Daha Fazlası Daha Azı

Bileşenler / tavsiyeler

BİLEŞENLER
Dış taban
100.00% Termoplastik Elastomer (TPE)
Üstü
45.00% Polyester, 55.00% Poliüretan
Astar ve çorap
50.00% Polyester, 50.00% EVA
Bakım önerileri Islak bezle temizleyin.
Yıkama önerileri
Elde yıkayınız
Elde yıkayınız
Saklama önerisi Işık ve nemden uzak, hava alan bir yerde saklayın.
Uyarılar Yağmurlu havalarda, dağ yürüyüşünde ya da asfaltta kullanılmaz

Üstlendiklerimiz

Ürün testi Fransa'da, Mont Blanc dağının eteklerinde yer alan tasarım ekibimiz Quechua ürünlerini hayal eder, düşünür ve tasarlar. Ürünlerimizi, rahatlık ve dayanıklılık özelliklerini onaylamak adına kullanıcılarımızla test ederiz. Fontainebleau Ormanında, Breton'da....tüm zeminlerde ayrıca her mevsimde değerlendiririz. Kullanıcılarımızla yaptığımız fikir alışverişleri sonucunda değerlendirmeleriniz konusunda bilgi sahibi olabiliyor ve gelecek koleksiyonlarımızı geliştirebiliyoruz!
Garanti 2 Yıl

Yorumlarınız

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM