TRIBORD

%100 su geçirmeyen ve sıcak tutan mont.

Erkek Yelken Montları Su Sporları - NAVISTAN MONT-Mavi TRIBORD - SPORLAR
Erkek Yelken Montları

NAVISTAN ESSENTIAL SICAK TUTAN VE SU GEÇİRMEZ MONT - ERKEK, koyu mavi TRIBORD

TRIBORD
Hobi amaçlı kıyı seyri yapan yağmurdan, soğuktan, rüzgardan ve denizden gelen sulardan korunmak isteyenler için tasarlanmıştır. Uygun fiyatlı ürünler ile teknik ve dayanıklı ürünler arasında seçim yapmayı bırakın: İkisine birden sahip olun! Navistan Essential sıcak tutan yağmurluğun dikişleri %100 su geçirmezdir!

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

79.99TL -  %

79.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 29/03/2017
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 5.0 TL .
Referans numarası : 8344137
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Su geçirmezlik (100L/S) yağış altında 4 saat test edilmiştir. %100 su geçirmez dikişler.
Isı yalıtımı 100g/m² yoğunluğunda su tutmaz elyaf dolgudan kapüşon ve astar. Isı yalıtımı ***
Rüzgarı kesme özelliği Rüzgarın üşütücü etkisini kesen %100 membran kaplama kumaş.
Kullanımı kolaydır 2 adet mikropolar eli ısıtan cep. 1 iç cep. Bilekler ayarlanabilir.
ÖZELLİKLERİ
Tip
Mont
Seyir tipi
Kıyı seyri
Kullanım
Hobi amaçlı
TEKNİK BİLGİLER
Su geçirmezlik: Novadry bileşeni sayesinde güçlü bir sağanak yağmurda dahi kuru kalacağınızın garantisini verir. Yağmur simülatöründe, 4 saat boyunca 100 Lt/S/m2 sağanak yağmura denk suyun altında kalan ürünün su geçirmediği onaylanmıştır. Ürün 4000 mm su basıncına kadar su geçirmez. Tüm dikişleri %100 su geçirmezdir.
Kapüşon: 100gr m² yoğunluğunda sıcak tutan elyaf dolgudan oluşan kapüşonu ile sizi soğuk havalara karşı korur.
Kişisel eşyaların korunması: İç kısımdaki cırt cırtlı cep sayesinde kişisel eşyalarınızı ve belgeleriniz nemden koruyabilirsiniz.
El ısıtıcı cepler: İki el ısıtıcı, mikropolar kaplamalı fermuarlı geniş cebi ile ellerinizi sıcak tutmanızı, rüzgardan ve yağmurdan korumanızı ve gerekirse eşyalarınızı koymanızı sağlar.
Bileklerin ayarlanması: Manşet uçları cırt cırtlı banttan üretilmiştir, bilek boyuna göre ayarlanarak su ve hava girmesini engeller.
Yağmurluğun kapatılması: Spiral şeklindeki fermuarı ve fermuar kapağının yanı sıra oluklu fermuar şeridi ile en iyi su geçirmezliği sunar.
Montun astarı: 100gr/m² geri dönüştürülmüş elyaf astarı ile 1,52 dereceye kadar ısı yalıtımı sağlar.
Clo, montunuzun ısı yalıtımını ölçmeye yarar. Yapılan testlerde, ürününüzün bileşenleri vücut ısısına ve dış ısılara yakın derecelerde test edilmiştir. Clo, montunuzun vücut ısısını muhafaza etme kapasitesini yansımaktadır. Clo ne kadar yüksekse yalıtım o kadar etkilidir.
Su geçirmezlik testi nedir? Ürünlerin, farklı hava koşullarında, belirli bir miktar su altında gerçekleştirilen testlere tabi tutulmasıdır. Bütün ürünlerimiz 100LT/S/m² - 450LT/S/m² arası değişen su altında 4 saat boyunca test edildikten sonra su geçirmezliği onaylanır.
Ürünün su geçirmezliği: Navistan Essentiel sıcak tutan mont su tutmazlık özelliğini dış yüzeyine uygulanan bir işlem ile kazanır. Bu özellik sayesinde su ürünün yüzeyinden içeri girmez, yüzeyden kayar. Aynı zamanda bileşen suyu emmez ve mont daima sıcak kalır. Bu özelliğin sürdürülebilmesi için bakımı ürünün ömrü boyunca devam ettirilmelidir. Mağazalarımızda bu işlem için gereken ürünleri bulabilirsiniz.
Rüzgar kesen bir ürünün artısı nedir? Spor yaparken de dinlenirken de vücudun üşümesini engellemek için rüzgârdan korunmak oldukça önemlidir. 'Windchill' modeli ile rüzgarın ve soğuğun hissedilen sıcaklığı ölçülür: 30km/s hızla esen rüzgarlı, 5°C sıcaklığında bir havada sıcaklık 0°C hissedilir. Saatte 40km/h ile esen 0°C rüzgarın hissedilen sıcaklığı -7°C olacaktır. Navistan Essentiel sıcak tutan mont rüzgarın etkilerini azaltır.
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER Dış: 100% poliyamid; İç dolgu: 100g/m2. İç astar: % 100 polyester.
Bakım önerileri Tersten yıkayın.
Saklama önerisi NOVADRY® ürününüzü ısı kaynağının üstüne koymamaya özen gösteriniz. Ürününüzün membran kaplamasına ve nefes alırlığına zarar verebilir.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Novadry meterolojik olayları incelediği simülatöründe montun sağanak yağış durumundaki kullanımını test etmiştir. Bu simülatörde, mont 4 saat boyunca 100 m2 yağmura tabi tutulmuştur ve su geçirmezliği bu şekilde ispatlanmıştır.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER