100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
TRIBORD

Çıkarılabilir bağları bulunan klasik bikini altı.

NALA ISLAND BİKİNİ ALTI

Hobi olarak su sporları yapanlar için tasarlanmıştır. Yüksek kavrama sağlayan, çıkarılabilir dekoratif bağcıkları bulunan, klasik kesimli bikini altı. Basenleri kapatır. Standart kalça oyukluğu sayesinde suda iyi kavrama sağlar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8332228
TEKNİK BİLGİLER
Vücut yapısına uygunluk

Kalçalarını açıkta bırakmak istemeyenler için klasik bikini altı, kavrayışı ve feminenliği birleştiren mükemmel bir seçenektir. Standart kalça oyukluğu sayesinde bacaklarınızı güzel göstermesinin yanında, rahat ve güvenle hareket etmenizi sağlar. Tüm vücut tiplerine uygundur, 2 parçalı mayo stilinden hoşlanan tüm kadınlara hitap eder.
Yanlardaki elastik yapı mayonuzun suyun içindeyken kaymamasını sağlar.
NALA bikini altının kenarlarında bulunan çıkarılabilir bağcıklar tarzınıza uyum sağlar.

Kuru ve ıslak haldeki beden

Bikini ve mayo kumaşları suya girdiğinde kendini bırakabileceğinden modellerimizi kuruyken vücudunuza oturacak şekilde tasarlıyoruz. Böylece, sudayken rahat hareket edebiliyorsunuz. Bu nedenle, kendinize uygun bedeni seçmenizi öneriyoruz. Mayoyu kabinde denediğinizde üzerinize tam oturmalıdır. Vücudunuzu kavradığını hissetmelisiniz. Mayolarımızın tasarımında kullanılan bazı bileşenlerde bulunan elastan içeriği, suda yumuşayıp esnemektedir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur. Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmaya karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısını koruduğu da gözlemlenmiştir.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM