TRIBORD

Mayonuzu kişiselleştirin!

NAHIA AYARLANABİLİR BİKİNİ ÜSTÜ

Hobi olarak su sporları yapanlar için tasarlanmıştır. Boyundan bağlanan askısı (ayrı satılan 26 farklı bağ seçeneği) sayesinde kişiselleştirilebilir üçgen bikini üstü. Çıkarılabilir göğüs pedleri. Boyundan ve sırt kısmından ayarlanabilir. Hafif destek.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8331411
TEKNİK BİLGİLER
Mayomu zevkime göre kişiselleştiriyorum! Hepimiz mayomuzun benzersiz olmasını istediğimizden Tribord, bağları sayesinde kişiselleştirilebilen Nahia modelini tasarladı.
Trendlere uygun ve renkli baskılı 26'dan fazla bağ kiti sayesinde bikininizin bağlarını yaz boyunca her gün değiştirebilirsiniz. Önce bikini üstünüzü, sonra altınızı ve son olarak tercih ettiğiniz bağları seçersiniz (1 kit = 4 bağ = üst için 2 adet + alt için 2 adet).
Birleştirme seçeneği sonsuz, öyleyse keyfinize bakın!
Vücut yapısına uygunluk Dolabınızda mutlaka olmalı! Üçgen bikini tüm vücut şekilleri için uygundur, özellikle küçük ve orta boy göğüslüler için idealdir.
Çıkarılabilir göğüs pedleri sayesinde göğsünüzü destekler. Boyun çevresi ile sırttan bağlanan askıları sayesinde göğsünüzü daha iyi kavrayarak rahat etmenizi sağlar. Yapısı ve bileşenlerinin esnekliği sayesinde son derece rahat bir bikinidir.
Göğüs pedi nedir? Göğüs pedi, göğüs çevresini destekleyen, sünger gibi dikiş gerektiren ve rahatsızlık verebilen bir malzeme olmaksızın mayonun üst kısmında yuvarlak hatlı bir görünüm sağlayan çıkarılabilir bir malzemedir. Tribord, modellerinin çoğunda göğüs pedi kullanımına öncelik vererek sizi ve rahatlığınızı düşünmektedir. Göğüs pedi, çıkarılabilir olması sayesinde göğüsleri yarım beden büyük veya küçük gösterebilir.
Bu modelde çıkarılabilir göğüs pedi mevcuttur Çıkarılabilir göğüs pedi ölçü açısından esneklik sağlar, göğüs ölçüsünü yarım beden büyük veya küçük gösterebilir. Boyundan bağlanan askılar, ürünü vücudunuzun yapısına göre ayarlamanızı ve rahat etmenizi sağlar. Sırttan bağlamalı yapısı vücudunuza uyum sağlar ve rahattır.
Kuru ve ıslak haldeki beden Bikini ve mayo kumaşları suya girdiğinde kendini bırakabileceğinden modellerimizi kuruyken vücudunuza oturacak şekilde tasarlıyoruz. Böylece, sudayken rahat hareket edebiliyorsunuz. Bu nedenle, kendinize uygun bedeni seçmenizi öneriyoruz. Mayoyu kabinde denediğinizde üzerinize tam oturmalıdır. Mayolarımızın tasarımında kullanılan bazı bileşenlerde bulunan elastan içeriği, suda yumuşayıp esnemektedir.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur: Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmaya karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısını koruduğu da gözlemlenmiştir.
Garanti 2 Yıl
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM