Aralık Ayı Boyunca Tüm Bisikletlerde Kargo Bedava! Kışın Bisiklet Keyfine Devam Et!
DOMYOS

Bebek jimnastiğine yönelik ilk ayakkabım!

MY FIRST SHOES AYAKKABI

Bebek jimnastiği için tasarlanmıştır. Bebek jimnastiğine yönelik ilk ayakkabım! Sağ ve sol ayakta bulunan işaretler (ayakkabının önünde bulunan birbirine değmesi gereken iki küçük yuvarlak) ile yanlış ayağa yanlış ayakkabı giymeye son!

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8314652
TEKNİK BİLGİLER
Çocuğunuz ayakkabısını giyerken ayakları karıştırmayacak!

Ön tarafta bulunan 2 küçük yuvarlak çocuğunuz ayakkabısını giydiğinde birbirine dönük olmalıdır, böylece birbirlerine değeceklerdir. Böylece, sol ayakkabı sol ayağa, sağ ayakkabı sağ ayağa giyilecektir!

Bebek jimnastiği nedir?

Uygun araç gereçler eşliğinde, belirli parkurlar dahilinde ve eğitmenler beraberliğinde gerçekleştirilen jimnastik aktiviteleri ve oyunları için idealdir. Bu parkurlar denge tahtası, yürüme aleti, paralel bar ile rulo ve silindir minder olmak üzere en miniklere de uygun olarak düzenlenen çeşitli boylardaki jimnastik aletlerini kapsar.

Baby Gym'in faydaları nelerdir?

Bebek jimnastiği, psikomotor beceriler başta olmak üzere çocuğunuzun tüm motor becerileri, koordinasyon ve denge gelişimine katkı sağlar.

Bebek jimnastiği kaç yaşında yapılabilir?

10 aylıktan 6 yaşa kadar tüm çocuklar kullanabilir.

Bebek jimnastiği için en uygun kıyafet nedir?

Mevsime uygun rahat ve esnek bir kıyafet: Esnek bileşenli tişört ve şort ya da eşofman altı, ısınmaya başlarken giymek için eşofman üstü ya da ince bir mont tercih edin. Ve tabii ki jimnastik aletlerinden kaymamak de için bir çift Domyos ayakkabı!

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM