100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
DOMYOS

Kompresyon özelliğine sahip nefes alan tişört!

Referans numarası : 8352865

"MUSCLE+" ERKEK KAS GELİŞTİRME TİŞÖRTÜ - GRİ / KIRMIZI

Kas geliştirme antrenmanlarınız için tasarlandı. Özgürce hareket etmeniz için elastan bileşenli, kaslarınızı sıkılaştıran kompresyon özelliğine sahip nefes alan tişört! Sırtta ve kol altında yer alan havalandırma bölgeleri teri dışarı atar!

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Kas geliştirme ürünlerinin tasarımı

Tüm giyim ürünlerimiz rahatlık ve nefes alabilme özelliği arasındaki ideal dengeyi bulmak üzere tasarlandı. Domyos ekibi olarak, kas geliştirme ve güçlendirme antrenmanlarınızı keyifli anlara dönüştürmek için çalışıyoruz. Böylelikle kıyafetlerinizi unutabilir ve egzersizlerinize odaklanabilirsiniz. Modellerimizi kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.

Neden kas geliştirme antrenmanları yapılmalı?

Kas geliştirme, vücuttaki kas oranını arttırmayı ve kaslarınızı geliştirmeyi hedefleyen bir spordur. Kas geliştirme egzersizleri, sağlıklı ve düzenli bir şekilde yapıldığında vücudun sıkılaşmasını sağlayan ve seviyesi ne olursa olsun herkes tarafından uygulanabilen çalışmalardır. Bu sporun en büyük avantajı, tercih edilen antrenman çeşidine göre spor salonunda, evde hatta açık havada bile yapılabilmesidir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sayesinde şeklini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM