Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
WED'ZE

Kolay kullanım ve güvenlik bir arada.

Referans numarası : 8343983

MRZ 100 KASK

3 - 8 yaş arası, KAYAK veya SNOWBOARD yaparken, SERT KULAK KORUYUCULU ve kullanımı kolay olan bir kask arayanlar için tasarlandı. Kullanımı kolay olan kask sayesinde güven içinde kayak yapmayı öğrenebilirsiniz. EN 1077 standartlarına uygundur.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
AIR COOLING

"AIR COOLING" teknolojisi kaskınızın içinde oluşan ısıyı ve nemi dışarı atmayı sağlayan bir hava yönlendirme sistemidir. Havalandırma bölgeleri sayesinde, her zaman rahat olmanızı sağlar.

FIT FOAM

FIT FOAM 10 mm kalınlığında, esnek yapısı sayesinde çeşitli kafa boylarına uyum sağlayabilen ve kullanımda rahat hissetmenizi sağlayan bir süngerdir. Kayak maskeniz ile birlikte kullanabilirsiniz.

KİŞİSELLEŞTİRME

MRZ 400 kaskınızı, kendinden yapışkanlı ÇIKARTMALARI güvenlik standartlarına uygun bir şekilde kullanarak kolayca kişiselleştirebilirsiniz.

KASKIN BİLEŞENLERİ

ABS dış kabuk ve EPS iç dolgu darbelere karşı yüksek oranda dayanıklılık sağlar. Kaskınızı, bu süre dahilinde önemli bir darbe almadığı takdirde, en geç 5 YILDA bir değiştirmenizi öneriyoruz.

EN 1077 STANDARDI

EN 1077, kayak veya snowboard yaparken kafatasınızın korunması amacıyla kullanılan tüm kasklar için geçerli olan bir Avrupa standardıdır. Bu standart, darbe emme kapasitesi ve delinmeye karşı dayanıklılık seviyesine göre belirlenir ve 2 sınıfa ayrılır: A: Sert Kulak Koruyuculu Kask / B: Yumuşak Kulak Koruyuculu Kask.

Daha Fazlası Daha Azı
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER ABS dış kabuk ve EPS iç dolgu kaskınızı küçük darbelere karşı korur ve uzun ömürlü olmasını sağlar. Kaskınız önemli bir darbe almamışsa bile 5 YILDA bir değiştirmenizi öneririz.
Bakım önerileri Kullandıktan sonra, kaskın içindeki süngerleri bir sıcaklık kaynağına temas ettirmeden kurutmanızı tavsiye ederiz. Kaskı bir sünger ya da nemli bezle temizleyin. Orjinal parçaları kesinlikle değiştirmeyin. Yalnızca Decathlon satış sonrası hizmet departmanı tarafından sağlanan parçaları kullanın. Kaskınız üzerinde kesinlikle değişiklik yapmayın. Boya veya baskı uygulamayın, deterjan ve benzeri maddeler kullanmayın.
Saklama önerisi Kaskı nemli bir yerde, bir ısı veya UV kaynağının yakınında saklamayın. Kaskı kuruttuktan sonra, tercihen mağazalarımızda satılan Wed'ze Kılıf türü bez bir torbaya koyup kaldırın.
Uyarılar Darbe almış kasklar değiştirilmelidir
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Laboratuvar onaylıdır
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri, tasarım amaçlarına uygun gerçek kullanım koşullarında test edilmiştir. Karlı, soğuk ve kayak esnasında karşılaşılması olası tüm hava koşullarında denenmiştir. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, mühendisler ve tasarımcılar, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM