100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

Kolay kullanım ve güvenlik bir arada.

MRZ 100 KASK

3 - 8 yaş arası, KAYAK veya SNOWBOARD yaparken, SERT KULAK KORUYUCULU ve kullanımı kolay olan bir kask arayanlar için tasarlandı. Kullanımı kolay olan kask sayesinde güven içinde kayak yapmayı öğrenebilirsiniz. EN 1077 standartlarına uygundur.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8343983
TEKNİK BİLGİLER
AIR COOLING

"AIR COOLING" teknolojisi kaskınızın içinde oluşan ısıyı ve nemi dışarı atmayı sağlayan bir hava yönlendirme sistemidir. Havalandırma bölgeleri sayesinde, her zaman rahat olmanızı sağlar.

FIT FOAM

FIT FOAM 10 mm kalınlığında, esnek yapısı sayesinde çeşitli kafa boylarına uyum sağlayabilen ve kullanımda rahat hissetmenizi sağlayan bir süngerdir. Kayak maskeniz ile birlikte kullanabilirsiniz.

KİŞİSELLEŞTİRME

MRZ 400 kaskınızı, kendinden yapışkanlı ÇIKARTMALARI güvenlik standartlarına uygun bir şekilde kullanarak kolayca kişiselleştirebilirsiniz.

KASKIN BİLEŞENLERİ

ABS dış kabuk ve EPS iç dolgu darbelere karşı yüksek oranda dayanıklılık sağlar. Kaskınızı, bu süre dahilinde önemli bir darbe almadığı takdirde, en geç 5 YILDA bir değiştirmenizi öneriyoruz.

EN 1077 STANDARDI

EN 1077, kayak veya snowboard yaparken kafatasınızın korunması amacıyla kullanılan tüm kasklar için geçerli olan bir Avrupa standardıdır. Bu standart, darbe emme kapasitesi ve delinmeye karşı dayanıklılık seviyesine göre belirlenir ve 2 sınıfa ayrılır: A: Sert Kulak Koruyuculu Kask / B: Yumuşak Kulak Koruyuculu Kask.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Laboratuvar onaylıdır
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri, tasarım amaçlarına uygun gerçek kullanım koşullarında test edilmiştir. Karlı, soğuk ve kayak esnasında karşılaşılması olası tüm hava koşullarında denenmiştir. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, mühendisler ve tasarımcılar, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM