100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
TRIBORD

Ilık sıcaklıktaki sulara uygun tek parça kıyafet!

Referans numarası : 8173050

MONOPIECE OWS 100 5MM KADIN DALIŞ KIYAFETİ

16 - 24°C arası sıcaklıktaki sularda tüplü dalış ve su altı keşfi yapanlar için tasarlanmıştır. Ilık sıcaklıktaki sulara uygun bu tek parça wetsuit giyme kolaylığının yanı sıra hareket serbestliği de sağlar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Beden göstergeleri

Özel durumlar: Sol manşetteki baskı ile beden kolayca görülebilir. Neopren yoğunluğu İç kısımda 5 mm'dir.

Bilek kısımlarında ultra esnek neopren

Kıyafeti giyerken ayağın ve elin girişini kolaylaştırır, giyildiğinde el ve ayak bileğine yapışarak su girişini engeller.

Yapıştırma ve dikişin birleşimi

Neopren ilk olarak yapıştırılmış ve ardından dikilmiştir (suyun girişini engellemek için iğne, neopren malzemeyi tamamen delmemiştir). Bu sayede oldukça sağlam bir yapı elde edilmiştir.

Kesimler ve dikişler

Dikişin bitiş kısmı çok hassas bir bölgedir. Dikişler yapıştırılmıştır ve neopren kaplanmıştır böylece sökülmenin önüne geçilir.

İç kısımda manşetli bitişler

Kenarlarda bulunan neopren bantlar sayesinde su girişi engellenir. Giyimi kolaydır, el ve ayak geçişleri zorlamaz.

Nefes alma ve havalandırma

Başlığın üst kısmındaki delikler sayesinde havalandırma sağlar ve nefes alır.

Dizlerde destekler

Tateks destekler sayesinde aşınmalara, kayalara ve kuma karşı maksimum koruma sağlar.

Kadın vücut yapısına uygunluk.

Neopren kıyafetler daha etkili olabilmeleri için vücuda yapışık olmalıdır. Bu yüzden TRIBORD kadın vücuduna uygun tasarımlar da sunar. Bu ürünler ''kadınlar tarafından, kadınlar için!'' düşüncesiyle üretilmiş ve test edilmiştir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Teknik ortağımız: Planet Ocean. Tribord'un 5 yıldızlı PADI dalış merkezidir. Merkezde tüm yıl boyunca Tribord ürünleri kullanılır. Eğitmen ekibi; ürün müdürleri, tasarımcılar ve mühendislerle birlikte, üretim sürecinden başlayarak prototiplerin denenmesine ve uzun süreli kullanım testlerine kadar Tribord dalış ürünlerinin geliştirilmesine katkıda bulunur. Yıl boyunca, başlangıç seviyesinden itibaren eğitim gören tüm dalgıçlar bu sürece dahil olur.
Ürün testi Isı yalıtımı özelliğinin onaylanması için Hendaye'deki (Fransa) ekiplerimiz ve teknik ortağımız tarafından tasarlanmış ve test edilmiştir.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM