100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
TRIBORD

Kolsuz dalış kıyafeti

Referans numarası : 8242305

MODÜLER DALIŞ KIYAFETİ

Tüplü dalış yapanlar için tasarlandı. Bu dalış kıyafeti kolsuz oluşu sayesinde hareket serbestliğinin yanı sıra ısı yalıtımı da sağlar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
MODULAR: Isınızı ve derinliğinizi siz ayarlayın!

Dalış sırasında, soğuk bizim en büyük düşmanımızdır! Suyun sıcaklık derecesine göre ısı yalıtımını sağlayan önlemler almak gerekir. Farklı hava koşulları için farklı kıyafetler satın almak yerine, sıcaklığa bağlı olarak kendi aralarında kombine edilebilen 4 ürün etrafında şekillenen MODULAR tasarımını geliştirdik. Sıcak sularda: Wetsuit + başlık (5mm)
Biraz daha soğuk sularda: üst+ wetsuit +başlık (7,5mm)
Soğuk sularda: wetsuit + şort (10 mm)

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Teknik ortağımız: Planet Ocenan. Bu tesis, Tribord'da bulunan 5 yıldızlı PADI sertifikalı bir dalış merkezidir. Merkezde tüm yıl boyunca Tribord ürünleri kullanılır. Eğitmen ekibi; ürün müdürleri, tasarımcılar ve mühendislerle birlikte, üretim sürecinden başlayarak prototiplerin denenmesine ve uzun süreli kullanım testlerine kadar Tribord dalış ürünlerinin geliştirilmesine katkıda bulunur. Yıl boyunca, başlangıç seviyesinden itibaren eğitim gören tüm dalgıçlar bu sürece dahil olur.
Ürün testi Isı yalıtımı özelliğinin onaylanması için Hendaye'deki (Fransa) ekiplerimiz ve teknik ortağımız tarafından tasarlanmış ve test edilmiştir.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM