100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
TRIBORD

Kusursuz kıvrımlar için sabit göğüs pedleri

MILA ISLAND ÜÇGEN BİKİNİ ÜSTÜ

Hobi olarak su sporları yapanlar için tasarlanmıştır. 85 A - 95 D. Kusursuz kıvrımlar için sabit ve dolgunlaştırıcı göğüs pedleri ile desteklenen üçgen bikini üstü. A ve B bedenler için push-up etkisi. Sırt ve boyundan ayarlanabilir. Hafif destek. Astarlı

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8331349
TEKNİK BİLGİLER
Vücut yapısına uygunluk

Dolabınızda mutlaka olması gereken klasik üçgen bikiniyi biliyorsunuz değil mi?
İşte onun daha rahat bir versiyonu, sabit üçgen modeli!
Şekli aynı olmakla birlikte, bu model birçok vücut tipine uyum sağlar. Özellikle, küçük ve orta büyüklükteki göğüsler için idealdir. MILA sabit üçgen bikini, küçük göğüsler için push-up etkisi yaratan ve kıvrımları vurgulayan dolgunlaştırıcı sabit göğüs pedleri ile desteklenmiştir. Göğüsleri dikleştimek için idealdir. Sırt ve boyun askıları mevcuttur.

Göğüs pedi nedir?

Göğüs pedi, göğüs çevresini destekleyen, sünger gibi dikiş gerektiren ve rahatsızlık verebilen bir malzeme olmaksızın mayonun üst kısmında yuvarlak hatlı bir görünüm sağlayan çıkarılabilir bir malzemedir. Tribord, modellerinin çoğunda göğüs pedi kullanımına öncelik vererek sizi ve rahatlığınızı düşünmektedir. Göğüs pedi, çıkarılabilir olması sayesinde göğüsleri yarım beden büyük veya küçük gösterebilir.
MILA sabit üçgen modelinde göğüs pedleri çıkarılamaz.

Dolgunlaştırıcı göğüs pedleri

Mayoya eklenen göğüs pedleri aynı zamanda dolgunlaştırıcı bir etkiye sahiptir. Bu, pedlerin göğüs bedenine göre ayarlanabileceği anlamına gelir: Göğüs altı ve göğüs büyüklüğü (A ve B) ölçüleri küçük olanlar için maksimum push-up ve daha büyük ölçüler için hafif push-up.

Push-up etkisi nedir?

Bikini üstlerine eklenen hacimli göğüs pedleri göğüslerinizi yukarı kaldırarak daha feminen bir görünüm sağlar ve dekoltenizi ortaya çıkarır. Bu özellik push-up etkisi olarak adlandırılır.

Göğüsleriniz şekilsiz mi görünüyor?

Göğüsleriniz şekilsiz mi? Ya da rejim veya kilo alımı sonrasında diriliklerini mi kaybettiler? Bu durumda, dik bir yapıda oldukları söylenemez. Tribord size, göğüslerinizi dikleştirip yuvarlak bir görünüm sağlayan ve pedlerle desteklenen farklı üst seçenekleri sunuyor.

Kuru ve ıslak haldeki beden

Bikini ve mayo kumaşları suya girdiğinde kendini bırakabileceğinden modellerimizi kuruyken vücudunuza oturacak şekilde tasarlıyoruz. Böylece, sudayken rahat hareket edebiliyorsunuz. Bu nedenle, kendinize uygun bedeni seçmenizi öneriyoruz. Kabinde denediğiniz zaman mayo ve bikiniler üzerinize oturmalıdır. Mayolarımızın tasarımında kullanılan bazı bileşenlerde bulunan elastan içeriği, suda yumuşayıp esnemektedir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, kalite kontrol amaçlı bir çok laboratuar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur: Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmaya karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısını koruduğu da gözlemlenmiştir.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM