TRIBORD Fins de serie

Kusursuz kıvrımlar için sabit göğüs pedleri

Kadın Sörf Mayoları Yüzme - MILA ISLAND ÜÇGEN BİKİNİ ÜSTÜ TRIBORD - Kadın Ürünleri
Kadın Sörf Mayoları

MILA ISLAND DOLGUNLAŞTIRICI SABİT GÖĞÜS PEDLİ ÜÇGEN BİKİNİ ÜSTÜ - kadın TRIBORD

TRIBORD
Hobi olarak su sporları yapanlar için tasarlanmıştır. 85 A - 95 D. Kusursuz kıvrımlar için sabit ve dolgunlaştırıcı göğüs pedleri ile desteklenen üçgen bikini üstü. A ve B bedenler için push-up etkisi. Sırt ve boyundan ayarlanabilir. Hafif destek. Astarlı

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

41.99TL -76  %

9.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: 28/10/2016 -

** *Geçerli olan tarih aralığı: 27/10/2016 -

* au stoklar tükenene kadar !
** 27/10/2016 au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 03/04/2017
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 4.0 TL .
Referans numarası : 8331349
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Göğüs desteği Hafif destek. Küçük ve orta büyüklükteki göğüsler için idealdir.
Şekillendirici Sabit ve dolgunlaştırıcı pedler sayesinde göğsü destekler. Push-up etkili.
Çabuk kuruma özelliği Hızlı kuruyan polimer bazlı bileşen.
ÖZELLİKLERİ
Mayo türü
Bikini üstü
Şekli
Üçgen
Göğüs pedi
Var
Balen
Yok
Korse
Yok
Koleksiyon
Island
TEKNİK BİLGİLER
Vücut yapısına uygunluk Dolabınızda mutlaka olması gereken klasik üçgen bikiniyi biliyorsunuz değil mi?
İşte onun daha rahat bir versiyonu, sabit üçgen modeli!
Şekli aynı olmakla birlikte, bu model birçok vücut tipine uyum sağlar. Özellikle, küçük ve orta büyüklükteki göğüsler için idealdir. MILA sabit üçgen bikini, küçük göğüsler için push-up etkisi yaratan ve kıvrımları vurgulayan dolgunlaştırıcı sabit göğüs pedleri ile desteklenmiştir. Göğüsleri dikleştimek için idealdir. Sırt ve boyun askıları mevcuttur.
Göğüs pedi nedir? Göğüs pedi, göğüs çevresini destekleyen, sünger gibi dikiş gerektiren ve rahatsızlık verebilen bir malzeme olmaksızın mayonun üst kısmında yuvarlak hatlı bir görünüm sağlayan çıkarılabilir bir malzemedir. Tribord, modellerinin çoğunda göğüs pedi kullanımına öncelik vererek sizi ve rahatlığınızı düşünmektedir. Göğüs pedi, çıkarılabilir olması sayesinde göğüsleri yarım beden büyük veya küçük gösterebilir.
MILA sabit üçgen modelinde göğüs pedleri çıkarılamaz.
Dolgunlaştırıcı göğüs pedleri Mayoya eklenen göğüs pedleri aynı zamanda dolgunlaştırıcı bir etkiye sahiptir. Bu, pedlerin göğüs bedenine göre ayarlanabileceği anlamına gelir: Göğüs altı ve göğüs büyüklüğü (A ve B) ölçüleri küçük olanlar için maksimum push-up ve daha büyük ölçüler için hafif push-up.
Push-up etkisi nedir? Bikini üstlerine eklenen hacimli göğüs pedleri göğüslerinizi yukarı kaldırarak daha feminen bir görünüm sağlar ve dekoltenizi ortaya çıkarır. Bu özellik push-up etkisi olarak adlandırılır.
Göğüsleriniz şekilsiz mi görünüyor? Göğüsleriniz şekilsiz mi? Ya da rejim veya kilo alımı sonrasında diriliklerini mi kaybettiler? Bu durumda, dik bir yapıda oldukları söylenemez. Tribord size, göğüslerinizi dikleştirip yuvarlak bir görünüm sağlayan ve pedlerle desteklenen farklı üst seçenekleri sunuyor.
Kuru ve ıslak haldeki beden Bikini ve mayo kumaşları suya girdiğinde kendini bırakabileceğinden modellerimizi kuruyken vücudunuza oturacak şekilde tasarlıyoruz. Böylece, sudayken rahat hareket edebiliyorsunuz. Bu nedenle, kendinize uygun bedeni seçmenizi öneriyoruz. Kabinde denediğiniz zaman mayo ve bikiniler üzerinize oturmalıdır. Mayolarımızın tasarımında kullanılan bazı bileşenlerde bulunan elastan içeriği, suda yumuşayıp esnemektedir.
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER Bileşenleri: - MOANA koleksiyonu için % 86 polyester,%14 elastan - ROSA koleksiyonu için % 87 polyester, %13 elastan - ISLAND koleksiyonu için %80 poliyamid, %20 elastan
Bakım önerileri Satın aldıktan sonra ürünü yıkayın. Her kullanımdan sonra duru suyla temizleyin. Ürünü makinede yıkamak isterseniz 30° C'de çok az deterjan kullanarak ve yumuşatıcı kullanmadan yıkayın.
Uyarılar Klorlu ortamda sürekli kullanımı önerilmez.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, kalite kontrol amaçlı bir çok laboratuar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur: Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmaya karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısını koruduğu da gözlemlenmiştir.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER