WED'ZE Fins de serie

Kar altında veya soğuk havalarda: Tam koruma

Kayak Snowboard Erkek Kıyafetleri Kayak, Snowboard - MIDTRIP KAYAK MONTU WED'ZE - Kayak,Snowboard Kıyafet ve Giyim
Kayak Snowboard Erkek Kıyafetleri

MIDTRIP KAYAK MONTU - Erkek - Sarı WED'ZE

WED'ZE
İleri düzeyde FREERIDE kayak veya snowboard yapan, sıcak tutan ve nefes alan bir mont isteyen sporcular için tasarlandı. Midtrip mont, freeride kayak yapanların kayak için vazgeçilmez ihtiyaçlarını karşılayarak, eksiksiz antrenmanlar yapmasını sağlar. Sızdırmazlık,kayakçının hep ihtiyaç duyduğu en önemli özelliktir.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

399.99TL -10  %

359.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: 21/10/2016 -

** *Geçerli olan tarih aralığı: 20/10/2016 -

* au stoklar tükenene kadar !
** 20/10/2016 au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 26/10/2016
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 5.0 TL .
Referans numarası : 8344314
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Isı yalıtımı Gövdede 100gr/m² elyaf dolgu. Manşetli bilekler. Sıcak tutan kapüşon.
Su geçirmezlik 10000 mm membran, su geçirmez dikişler( 8 saate kadar kara dayanıklı).
Nefes alabilirlik Membran kaplaması sayesinde teri dışarı atar. Yanlarda havalandırma fermuarları.
Cep 6 güvenli cep, 1 büyük cep, 1 file maske cebi.
Kullanımı kolaydır Esnek kar koruma. Kulaklık Girişi. Maske silme bezi. Pantolon tutuşu. Recco
Ayarlanabilir yapi Ayarlanabilen bel kısmı. Cırt cırtlı bilek kısmı. 3D ayarlanabilir kapüşon
Hafiflik L bedende 900 gr Hafiflik, konfor ve hareket serbestliği bir arada.
Sağlamlık Dayanıklı bileşen. Sağlam dikişler. Yıkamaya karşı dayanıklı.
ÖZELLİKLERİ
Renk
sarı.
Beden
S - XXL
TEKNİK BİLGİLER
Su geçirmezlik MIDTRIP mont kar altında 6 saat kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Yağmur, kar, rüzgar gibi hava şartlarına uyum sağlayabilmesi için su geçirmezlik işleminden geçmiştir. Ürünün su geçirmezliği, sporcunun yaşayacağı aynı durumları yaratan bir duşun altında test edilir, ürünün rahatlığı ve su geçirmezliği onaylanır.
Su tutmaz bileşen Bir kumaşın su tutmazlık özelliği, suyun emilmeden kıyafet yüzeyinde akma kapasitesidir. Wed'ze montlar, montun içine su girmesini önleyecek, su geçirmez malzemeden üretilmiştir. Gün içinde mümkün olduğunca uzun süre kuru kalmanızı sağlar. Bu bakımın düzenli olarak, mağazalarımızda bulunan bakım ürünleri ile yapılması gerekmektedir.
Membran Montun membran kaplaması, dış kumaşın iç tarafına uygulanan bir işlemdir. Hidrofil yapısıyla dışarıdan gelen suyun montun içeri girmemesini ve vücut tarafından üretilen terin dışarı atılmasını sağlar. Sıcak ve kuru kalmak için NOVADRY bileşenli ürünleri kullanmalısınız.
% 100 su geçirmez dikişler NOVADRY® şeritler, kıyafetin iç tarafına dikilen, ürünün tamamen su geçirmez olmasını sağlayan, yapışkan ve su geçirmez dikişlerdir. Su geçirmezlik garantisi veren bir ürünün malzemesi yeterli olabilir ancak dikişler yeterince düzgün kapatılmamışsa, dikişlerden su sızabilir. Fermuarlar, kumaş, dikişler vb. bir ürünün su geçirmezlik seviyesini belirleyen önemli noktalardır. Fermuarlar kapatıldığında su geçirmez durumda olmalıdırlar.
Elyaf termal astar Isı yalıtımı, kıyafetin yapılan aktivite boyunca fiziksel koşullara ve dış hava şartlarına uyum sağlayıp sıcaklığı korumasıdır. (Ne çok sıcak ne çok soğuk) Isı yalıtımı sağlaması için dolgu bileşen kullanılmıştır. Elyaf, polyester temelli, liflerden oluşan havayı büyük miktarda saklayan, sentetik bir bileşendir.
Isı yalıtımı ve yumuşaklık Manşet bitişlerinde bulunan düğmeleri sayesinde, düşme anında karın içeri girmesini veya soğuk havanın içeri dolarak sizi rahatsız etmesini engeller.
Ayrıca, soğuk yüzünden boynunuzda ve çene altında oluşabilecek tahrişi önlemek amacıyla Wedze yumuşak polardan yapılan bir parçayı çene bölgesine eklemiştir.
Nefes alabilirlik Kumaşın nefes alırlığı RET oranı ölçülerek belirlenir ( ISO 11092 standardı). Kumaşın nefes alabilirliği, antrenman sırasında vücut tarafından üretilen suyu dışarı atması ve cilt üzerinde çok fazla suyu biriktirmeme kapasitesi ile ölçülür. RET oranı düştükçe, kumaşın nefes alırlık oranı artar. Wedze, ürünlerde nefes alırlığı sağlamak için özel ve teknik bileşenler kullanmaktadır.
Ürününüzün RET oranı:
Sağlamlık Kayak veya snowboard yaparken ne kadar enerji harcadığınızın farkındayız... Bu yüzden ürünlerimizin tüm bileşenlerini özenle seçiyoruz. Yapılan testler doğrultusunda kumaşın ve diğer parçaların sağlamlığı onaylanmıştır!
Kullanım tavsiyesi Kat kat giyinerek, tüm hava koşullarına uyum sağlayabilirsiniz. Kat kat giyinirken nelere dikkat etmek gerekir? İlk olarak, terin dışarı atılmasını sağlayan nefes alan teknik bir kumaş, ikinci kat olarak sıcak tutan bir giysi, en üste ise kötü hava koşullarında koruma sağlayacak, su geçirmez ve rüzgarı kesen bir mont giyilmelidir.
Kullanım kolaylığı Wedze ekibi olarak, kayak sporunu daha rahat bir şekilde yapabilmeniz için her şeyi düşündük. - Maske temizleme bezi: Teknik özellikli bu bileşen maske üstüne düşen suları kolayca silmenizi sağlar, iz bırakmaz. Kulaklık girişi. montun iç cebinde bulunan kulaklık girişi ile telefonunuz ve kulaklığınız sayesinde müzik dinleyebilirsiniz.
Recco® arama ve kurtarma sistemi RECCO® sistemi iki bölümden oluşan, dağ yardım ekiplerinin çoğu tarafından kullanılan bir sistemdir. Kayağa çıkmadan önce yardım merkezinin RECCO® dedektörlerine sahip olup olmadığı hakkında bilgi edinin. Yardım ekipleri tarafından kullanılan dedektör yön sinyali alır. RECCO® reflektörü, montun içine entegredir.Reflektör bir ses çıkartarak yardım ekiplerinin yardıma ihtiyacı olan kişiyi bulmalarını sağlar. Bu sistem sadece yardım ve yer belirleme amaçlıdır.
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLGİ / KONSEPT / TEKNOLOJİ
BİLEŞENLER Ana bileşen: % 100 Polyester (PES). Dolgu malzemesi: % 100 Polyester (PES). Ana astar: % 100 Polyester (PES). Ek astar: % 100 Poliamit (PA). Üçüncü astar: 80% Poliamit, 20% Elastan.
Ürün testi Wed'ze'nin tüm ürünleri Mont-Blanc'da tasarlanmış ve üretilmiştir. Tüm ürünler, kullanımda karşılaşabileceğiniz tüm koşullarda, kar, soğuk, tipi vb. test edilmiştir. Tasarım ekibimiz, ürünlerin tüm koşullarda kullanılabilir olduğunu onaylamıştır.
Saklama önerisi Asılı bir şekilde saklamaya özen gösterin ve kaplamasına zarar verecek katlama şekillerinden sakınınız. Ürünü kuru ve hava alan bir yere kaldırmadan önce, tamamen kuruduğundan emin olunuz.
Bakım önerileri Kıyafetlerinizi daha uzun süre kullanabilmeniz adına önerilerimiz: Makinede, 30°C'de diğer kıyafetlerden ayrı yıkayınız. Sentetik program. Ürünü ters çevirerek yıkayınız. Çamaşır deterjanını az kullanınız. Yumuşatıcı kullanmayınız. Elinizde sıkınız. Sıcak ve havadar bir yerde askıda kurutunuz. Kuru temizleme yapmayınız. Herhangi bir ısı kaynağının üzerine koymayınız. Kumaşın su geçirmezlik özelliği sprey gibi bakım ürünleriyle uzun süre korunabilir. Yıkama talimatlarına uyunuz.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
359.99TL
359.99TL
2
180.00TL
359.99TL
3
120.00TL
359.99TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
359.99TL
359.99TL
2
180.00TL
359.99TL
3
120.00TL
359.99TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
359.99TL
359.99TL
2
180.00TL
359.99TL
3
120.00TL
359.99TL