WED'ZE Fins de serie

Kullanışlı ve su geçirmez mont.

Kayak Snowboard Kadın Kıyafetleri Kayak, Snowboard - MIDSLIDE KAYAK MONTU WED'ZE - Kayak,Snowboard Kıyafet ve Giyim
Kayak Snowboard Kadın Kıyafetleri

WEDZE MIDSLIDE ALLOVER KAYAK MONTU - kadın, mavi WED'ZE

WED'ZE
DÜZENLİ olarak kayak yapan, SU GEÇİRMEZ ve AKSEUSARLARLA kullanılabilen bir mont arayanlar için tasarlandı. Daha uzun kesimli yeni bir mont. Pistlerde en rahat şekilde kayabilmeniz için tasarlanmıştır.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

338.63TL -38  %

209.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: 21/10/2016 -

** *Geçerli olan tarih aralığı: 27/02/2016 -

* au stoklar tükenene kadar !
** 27/02/2016 au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 28/10/2016
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 5.0 TL .
Referans numarası : 8343696
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Isı yalıtımı Gövdede 100 gr/m2, kollarda 60gr/m² elyaf dolgu. Sıcak tutan kapüşon. Manşetli.
Su geçirmezlik 10.000 mm kaplama. Su sızdırmaz ana dikişler. Kar koruması.
Cep 6 cep: 2 adet el, göğüs, iç, kayak gözlüğü ve skipass cebi.
Nefes alabilirlik Nefes alan ana kumaş.
Hareket serbestliği REGULAR kesim.
Ayarlanabilir yapi Ayarlanabilir manşetler. Ayarlanabilir etek ucu. Bağcıklı kapüşon.
Çevre dostu Kullanım ömrü karşılaştırması: Sıcak tutan su geçirmez kadın montu
ÖZELLİKLERİ
Bedenler
34 - 44
Renk
Mavi
Diğer renkler:
koyu gri
TEKNİK BİLGİLER
BİLEŞENİN SU GEÇİRMEZLİK ÖZELLİĞİ Kumaşın su basıncına dayanıklılığı, yüksekliği mm cinsinden ifade edilen su sütununun, altındaki yüzeye yaptığı basınçla ölçülür (ISO 811 standardını temel alan test). Basınç arttıkça kumaşın su geçirmezlik seviyesi de artar. Dolayısıyla, 2000 mm değerinde su geçirmezliğe sahip bir bileşen, 2000 mm su (yaklaşık 2 saat süren sağanak yağışa denk gelir) tarafından uygulanan basınca dayanıklıdır.
SU GEÇİRMEZ MEMBRAN Membran, su geçirmezlik ve nefes alabilirlik özelliklerini sağlamak üzere kumaşın iç yüzeyine uygulanan çok ince (yaklaşık 5-25 cm) bir polimer tabakasıdır.
NEFES ALAN KAPLAMA Nefes alan kaplama, bir yüzeyin macun veya sıvı ile kaplanması yoluyla elde edilir. Kumaş yüzeyine uygulandığında, su geçirmez ve su baharının dışarı atılmasını sağlayan bir bariyer görevi görerek koruma tabakası oluşturur.
BİLEŞENİN SU TUTMAMA ÖZELLİĞİ Kumaşın su tutmama özelliği, suyun emilmeden yüzeyde akma kapasitesini ifade eder. Böylece su almayan kumaş, hafif kalır ve sıcak tutar. Su tutmama özelliği, kumaşın dış yüzeyine uygulanan bir işlem yoluyla elde edilir. Bu işlem, ürünün kullanım ömrü boyunca düzenli olarak tekrarlanmalıdır (ortalama 2 - 3 yıkamada bir). Bu konu ile ilgili olarak faydalanabileceğiniz bakım ürünlerini mağazalarımızda bulabilirsiniz. Su geçirmez tüm Wedze montlar için bu işlem uygulanır.
SUYA DAYANIKLI DİKİŞLER Bunlar yapışkanlı ve su geçirmez bantlardır. Bu bantlar dikişlerin arkasına yerleştirilir ve kıyafetin su geçirmezlik özelliğini pekiştirir. Kıyafette kullanılan malzeme su geçirmez olabilir ancak, dikişleri suya dayanıklı değilse su giysinin içine sızabilir! Wedze, 5 yıkamadan sonra ürünün su geçirmez bantlarının özelliklerini yitirmediğini gösteren bir test gerçekleştirir.
BİLEŞENİN NEFES ALABİLİRLİK ÖZELLİĞİ Bileşenin nefes alan özellikte olup olmadığını öğrenmek için buharlaşma direnci (RET) ölçülür (ISO 11092 standardını temel alan test). Direnç azaldıkça, kumaşın aktivite sırasında vücut tarafından üretilen su buharını dışarı atma oranı, dolayısıyla nefes alma özelliği artar.
RÜZGARI KESME ÖZELLİĞİ Rüzgarın soğuk hissini arttırdığını biliyor muydunuz? Örneğin, 0°C havada rüzgar saatte 20 km/sa hızla estiğinde, hissedilen sıcaklık -10°C olur.
"Rüzgar kesen" olarak adlandırılan bileşenler, rüzgar veya yapılan spor aktivitesinin hızından kaynaklanan hava akışını engelleyerek bu soğutucu etkiyi azaltır.
BEDEN BİLGİLERİ Montlarımız, içine içlik veya iç mont giyilmesine olanak tanıyacak şekilde tasarlanmıştır. Regular Kesim => Ne çok geniş ne de çok dar olan « klasik » kesim. Yüksek oranda hareket özgürlüğü sağlar. Bu kesim her vücut yapısına ve spor türüne uyar.
Rahat Kesim => Bol kesim.
Atletik Kesim => Vücuda oturan kesim, ayarlanabilir kollar ve şekillendirilmiş dirsek bölgesi. Genellikle, kısa olan montlardır. Esnek kumaşlıdır.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır.
En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.

Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır.
Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLGİ / KONSEPT / TEKNOLOJİ
BİLEŞENLER Ana bileşen: %100 polyester. Ana astar % 100 polyester ve ilave astar % 100 poliamit. Dolgu: %100 polyester. Sentetik kürk: %90.0 akrilik, %10.0 polyester.
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri, tasarım amaçlarına uygun gerçek kullanım koşullarında test edilmiştir. Karlı, soğuk ve kayak esnasında karşılaşılması olası tüm hava koşullarında denenmiştir. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, mühendisler ve tasarımcılar, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Saklama önerisi Asılı bir şekilde saklamaya özen gösterin ve kaplamasına zarar verecek katlama şekillerinden sakının. Ürünü kuru ve hava alan bir yere kaldırmadan önce, tamamen kuruduğundan emin olun.
Bakım önerileri WED’ZE ® ürünleri bakımları kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Ürünlerin performansını ve dayanıklılığını arttırmak için önerilerimiz: - Makinede 30°C'de ayrı yıkayın - Sentetik programını seçin - Yıkamadan önce ürünü ters yüz edin - Az deterjan kullanın - Yumuşatıcı kullanmayın - Elde sıkılması önerilir - Sıcak ve havadar bir yerde asarak kurutun - Düşük ısıda kurutun - Kuru temizleme yapmayın - Çamaşır suyu kullanmayın - Radyatör üzerine koymayın - Ürün etiketini dikkatlice okuyun
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
209.99TL
209.99TL
2
105.00TL
209.99TL
3
70.00TL
209.99TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
209.99TL
209.99TL
2
105.00TL
209.99TL
3
70.00TL
209.99TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
209.99TL
209.99TL
2
105.00TL
209.99TL
3
70.00TL
209.99TL