WED'ZE

Sıcak tutar ve nefes alır, vazgeçilmezdir.

MIDCARVE KAYAK PANTOLONU

KAYAK veya SNOWBOARD yaparken, esneyebilen bileşenli bir ürün ile rahatlık ve nefes alabilirlik arayanlar için tasarlandı. Mükemmel rahatlık ve benzersiz bir tarz ile kaymak isteyen çocuklar için tasarlanan kayak pantolonu. Bacak boyunu ortaya çıkarır, beli ayarlanır. Esnek bileşen, su geçirmez membran, polar iç kısım.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8315337
TEKNİK BİLGİLER
Bileşenin su geçirmezliği Kumaşın su basıncına dayanıklılığı, yüksekliği mm cinsinden ifade edilen su sütununun, altındaki yüzeye yaptığı basınçla ölçülür (ISO 811 standardını temel alan test). Basınç arttıkça ürünün su geçirmezlik özelliği de artar. Dolayısıyla, 5000 mm değerinde su geçirmezliğe sahip bir bileşen, 5000 mm su (yaklaşık 3 saat süren sağanak yağışa denk gelir) tarafından uygulanan basınca dayanıklıdır.
Rüzgar kesicilik Kumaş, iç yüzeyine uygulanan kaplama veya membran sayesinde su geçirmez ve rüzgar kesicilik özelliğine sahiptir. Zaten, su geçirmez kumaşlar rüzgar kesicilik işlevi gören teknik özelliklere de sahiptir. Spor yaparken veya dinlenirken vücudun üşümesini engellemek için rüzgardan korunmak oldukça önemlidir.
Bileşenin nefes alabilirliği Bileşenin nefes alan özellikte olup olmadığını öğrenmek için buharlaşma direnci (RET) ölçülür (ISO 11092 standardını temel alan test). Direnç azaldıkça, kumaşın aktivite sırasında vücut tarafından üretilen su buharını dışarı atma oranı, dolayısıyla nefes alma özelliği artar.
Tozluklar Silikon kaplaması ayakkabıda daha fazla kavrama sağlar ve pantolon paçalarından kar girmesini engeller.
SAĞLAMLIK Kayak ve snowboard antrenmanı sırasında harcanan enerjinin farkındayız. Bu nedenle, ürünlerimizi oluşturan malzemeleri seçerken daha dayanıklı olmalarını sağlamak için son derece özenli davranıyoruz. Çünkü iyi bilenmiş kayaklar, kayak pantolonun paçalarına ya da montun omuzlarına bazen zarar verip onları kesebilir. Wedze, bu tür yırtılmaları en aza indirebilmek için bu kısımları güçlendirmiştir.
KİŞİSELLEŞTİRME Astarın üst kısmına denk gelen bölümünde bulunan etikete çocuğun adı yazılarak ürün kişiselleştirilebilir. Kayak kursu, kreş ya da okulda pantolonu rahatça bulmak için faydalı bir püf noktasıdır!
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bileşenlerin etkinliğini onaylamak için laboratuvarda birçok test yapıyoruz: Kumaş, fermuarlar, kordonlar, bağlama sistemleri... Ardından, bitmiş ürün, bağımsız bir test ekibi tarafından onaylanmak üzere gerçek koşullar altında teste tabii tutulur.
Garanti 2 Yıl
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM