100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

TEKNİK çocuk pantolonu!

MIDCARVE ÇOCUK KAYAK/SNOWBOARD PANTALONU

İLERİ SEVİYEDE KAYAK VEYA SNOWBOARD YAPAN, SICAK TUTAN VE NEFES ALAN, TEKNİK bir pantolon arayan ÇOCUKLAR için tasarlandı. PULL’N FIT ile çok uzun ya da çok kısa pantolonlara son! Bu YENİLİKÇİ tasarım, pantolonun bacak boyunu, kendi bacak boyunuza göre BASİT ve HIZLI bir biçimde ayarlamanızı sağlar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8225964
TEKNİK BİLGİLER
WEDZE'ye özel Pull'n Fit Tasarımı

Bu tasarım, DECATHLON araştırma ve geliştirme ekipleri ile WED'ZE tasarımcıları arasındaki ortak çalışma sonucu doğmuştur. «PULL’N FIT ile çok uzun ya da çok kısa pantolonlara son! » Bu YENİLİKÇİ tasarım, pantolonun bacak boyunu, kendi bacak boyunuza göre BASİT ve HIZLI bir biçimde ayarlamanızı sağlar.

SU GEÇİRMEZ DİKİŞLER

Bunlar, su geçirmez veya ısı ile bastırılmış bantlar sayesinde elde edilen dikişlerdir. Dikişlerin arkasına yerleştirilen bu bantlar, suyun sızarak (ipliklerin suyu emmesi ve/veya dikiş delikleri nedeniyle) giysinin içine girmesini engellediğinden su geçirmezlik özelliği açısından vazgeçilmezdir.

SU GEÇİRMEZLİK

Ürünlerin su basıncına karşı dayanıklılığı mm cinsinden hesaplanır (ISO 811 standartlarına uygun olarak yapılan testler). Basınç arttıkça ürünün su geçirmezlik özelliği de artar. 5000 mm su geçirmezlik seviyesine sahip kumaş 5000 mm su basıncına karşı dayanıklı demektir.

AYARLANABİLİR BEL ÇEVRESİ

Pantolonun yanlarında bulunan cırt cırtlı bantlar ile pantolonunuzu vücut yapınıza uygun olarak ayarlayabilirsiniz.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri, tasarım amaçlarına uygun gerçek kullanım koşullarında test edilmiştir. Kayak yaparken karşılaşabileceğiniz kar, soğuk, yağmur gibi koşullar buna dahildir. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, mühendisler ve tasarımcılar, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM