100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

Konfor ve performansın buluştuğu nokta.

Referans numarası : 8315340

MIDCARVE ÇOCUK KAYAK/SNOWBOARD MONTU

Sıcak tutan, su geçirmeyen ve nefes alan bir kayak montu arayan orta ve ileri seviye sporcular için tasarlandı. Su geçirmez ve nefes alan membran ile teknik ana kumaşı birleştiren mont. Sıcak tutan, çok amaçlı MIDCARVE mont hava koşulları ne olursa olsun küçük şampiyonlarımıza eşlik eder.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
SU GEÇİRMEZ DİKİŞLER

Bu dikişler, su geçirmeyen ve termo baskılı bantlar sayesinde su sızdırmaz. Dikişlerin arkasına yerleştirilen bu bantlar, suyun sızarak (ipliklerin suyu emmesi ve/veya dikiş delikleri nedeniyle) giysinin içine girmesini engellediğinden su geçirmezlik özelliği açısından vazgeçilmezdir.

SU GEÇİRMEZ VE NEFES ALAN ANA KUMAŞ

Bu üründe kullanılan ana kumaşın iç tarafına membran kaplama eklenerek su geçirmezlik özelliği artırılmıştır. Bir ürünün su geçirmezliği nasıl belirlenir? Ürünlerin su basıncına karşı dayanıklılığı ISO 811 standartlarına uygun olarak yapılan testler aracılığıyla mm cinsinden hesaplanır. Basınç arttıkça ürünün su geçirmezlik özelliği de artar. Dolayısıyla, 10.000 mm değerinde su geçirmezliğe sahip bir bileşen yüksek seviyede koruma sağlar.

KİŞİSELLEŞTİRME

Astarın, sırtın üst kısmına denk gelen bölümünde bulunan etikete çocuğun adı yazılarak ürün kişiselleştirilebilir. Kayak kursu, kreş ya da okulda montu rahatça bulmak için faydalı bir püf noktasıdır!

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri, tasarım amaçlarına uygun gerçek kullanım koşullarında test edilmiştir. Kayak yaparken karşılaşabileceğiniz kar, soğuk, yağmur gibi koşullar buna dahildir. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, mühendisler ve tasarımcılar, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM