100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

Konfor ve performansın buluştuğu nokta.

MIDCARVE ÇOCUK KAYAK/SNOWBOARD MONTU

Su geçirmez ve nefes alan bir mont arayışındaki sporcular için tasarlanmıştır. Teknik doku, su geçirmez ve nefes alan membran kaplama. MidCarve teknolojisi sizlere çok işlevli ve sıcak tutan bir mont sunuyor !

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8314402
TEKNİK BİLGİLER
Dikişler özel bantlarla su geçiremz hale getirilmiştir. Su geçirmez dikiş veya bantlar nedir?

Bunlar, su geçirmeyen bantlarla desteklenmiş dikişlerdir. Dikişlerin arkasına yapıştırılan bu bantlar ürünün su geçirmezliğini arttırmak için vazgeçilmezdir.

Bu üründe kullanılan kumaş membran kaplama eklenerek su geçirmezliği arttırılmıştır. Bir ürünün su geçirmezliği nasıl belirtilir?

Bu, bir kumaşın suyu içeri almama kapasitesidir. Su bansıncı testleri uygulayarak bir kumaşın su geçirmezlik seviyesi ölçülür. Yağmur suyunun basıncı 1000 mm - 2000 mm arasında değişir. 5000 mm su geçirmezlik seviyesine sahip kumaş 5000 mm su basıncına karşı dayanıklı demektir. Su geçirmezlik garantilidir.

İyi ısı yalıtımına sahip STRATERMIC bileşen

Soğuktan kurtulun! STRATERMIC: size sıcaklık ve hafiflik garantisi veren ürün ve kıyafetleri konsepti. Stratermic konseptine sahip ürünler hem arazide hem de laboratuarlarda test edilir.

Montun su geçirmezlik özeliğini kroumak mümkün müdür?

NOVADRY® su geçirmezlik spreyi uygulayabilirsiniz.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Wed'ze'nin tüm ürünleri, gerçek hava koşulları altında test edilmiştir.Kayak yaparken karşılaşabileceğimiz tüm hava koşulları : kar, soğuk hava, yağmur...Ürün müdürleri, tasarımcılar, mühendisler tarafından onaylanmış ve üretilmiştir.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM