100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

"Yünün sıcaklığı… ve yumuşaklığı"

Referans numarası : 8313104

MID WOOL YÜN POLAR - KADIN

Sıcaklık arayan kayak ve snowboard sporcuları için tasarlanmıştır. Kayak yaparken sıcak ve kuru kalmak en önemli iki faktör olduğundan, Midwool %20 yün bileşeni ile kayak yaparken ihtiyacınız olan sıcaklık ve yumuşaklığı sizlere sunuyor.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Yün

Yün kalitesi son yıllarda oldukça artmıştır. Doğal olarak sıcak tutan, nefes alan, esnek ve koku yapmayan bu malzeme, soğuk hava sporuları yapan sporcuların vazgeçilmezi haline gelmiştir. Midwool içlikte kullanılan yün toplanma ve yapışma yapmaz, bakımı kolaydır, vücut ısısını ayarlayarak sentetik kumaşların aksine kötü koku oluşumunu engeller.

Kapüşon

Yumuşak ve sıcak tutan kapüşonu sayesinde ek ısı yalıtımı. İndirildiğinde, boynunuzu ve ensenizi sıcak tutar ve korur. Kapüşonun iç kısmındaki bileşen yumuşaklık ve sıcaklık sağlar. Ayarlama kordonları sayesinde istenilen şekilde ayarlanabilir, böylece hava şartları ne olursa olsun maksimum ısı yalıtımı sunar.

Kullanım tavsiyesi

Kayak pistlerinde sıkı giyinin
Sıcak ve kuru kalmanız için 3 kat giyinme kuralını uygulamanızı öneriyoruz. Kural basittir: Her biri farklı bir işleve sahip olan 3 kat kıyafeti üst üste giyin. Kayak iç çamaşırlarınız ve içliğiniz sıcaklığınızı korumanız için tasarlanmış olmalıdır. Kayak montunuz sizi kötü hava koşullarına karşı korumalıdır. Tüm bu katmanlar, teri dışarı atabilmek için nefes alan kumaştan üretilmelidir.

Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırmak için not

Ürünün çevreye etkisi kullanım ömrü ve farklı göstergelerin birleşimi ile ölçülür.
Evrensel ABCDE notlandırma sistemi, aynı tür ürünler (tişörtler, pantolonlar, sırt çantaları...) arasında karşılaştırma yaparak, hangi ürünün çevreye daha az zarar verdiğini kolayca bulmanızı sağlar.

Decathlon, bu çevresel etiketlendirme sistemini gönüllü olarak kullanmaktadır.
Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Kumaş, toka, askı, kayış, sünger ve fermuar gibi ürün bileşenleri laboratuvar testlerine tabi tutularak onaylanır. Ardından, bitmiş ürün, bağımsız bir test ekibi tarafından onaylanmak üzere gerçek koşullar altında teste tabii tutulur.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM