100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

Yünün sıcaklığı ve yumuşaklığı.

MID WOOL KAYAK İÇ MONT - ERKEK

KAYAK veya SNOWBOARD yaparken kapüşonlu bir iç mont arayanlar için tasarlandı. Midwool KAPÜŞONLU iç mont %20 oranında yün bileşeni sayesinde kayak antrenmanlarında vazgeçilmez olan sıcaklık ve yumuşaklığı size sunar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8313108
TEKNİK BİLGİLER
Yün

Yün kalitesi, son yıllarda oldukça artmıştır. Doğal yollarla sıcak tutan, yumuşak, nefes alan, esnek ve koku yapmayan bu malzeme, soğuk havada spor yapan kişiler için vazgeçilmezdir. Midwool iç montta kullanılan yün toplanma ve yapışma yapmaz, bakımı kolaydır, vücut ısısını ayarlayarak sentetik kumaşların aksine kötü koku oluşumunu engeller.

Kapüşon

Sıcak tutan ve yumuşak kapüşonu sayesinde ekstra ısı yalıtımı sağlar. İndirildiğinde, boynunuzu ve ensenizi sıcak tutar ve korur. Kullanım sırasında kapüşonun iç kısmı yumuşaklık sağlar ve "koza etkisi" yaratır. Sıkma kordonları sayesinde istenilen şekilde ayarlanabilir, böylece hava şartları ne olursa olsun maksimum ısı yalıtımı sunar.

Cepler

2 fermuarlı cebi sayesinde elleriniz her zaman sıcak kalırken ceplere kişisel eşyalarınızı da koyabilirsiniz.

Sağlamlık

Kayak veya snowboard yaparken ne kadar enerji harcadığınızın farkındayız… Bu nedenle, ürünlerimizi oluşturan malzemeleri seçerken son derece özenli davranıyoruz. Yapılan testler doğrultusunda kumaşın ve diğer parçaların sağlamlığı onaylanmıştır!

Kullanım tavsiyesi

Kayak pistlerinde sıkı giyinin
Sıcak ve kuru kalmanız için 3 kat giyinme kuralını uygulamanızı öneriyoruz. Giyinme şekli şu şekilde olmalıdır: Her biri farklı bir işleve sahip olan 3 kat kıyafeti üst üste giyin. Kayak iç çamaşırlarınız ve içliğiniz sıcaklığınızı korumanız için tasarlanmış olmalıdır. Kayak montunuz ise sizi kötü hava koşullarına karşı korumalıdır. Tüm bu katmanlar teri dışarı atması için nefes alan yapıda olmalıdır.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri Mont-Blanc vadisinde tasarlanmış ve üretilmiştir. Daha sonra, sizin bizzat karşılaşabileceğiniz gerçek kullanım koşullarında (kar, soğuk, tipi vb.) test edilmiştir Tasarım ekipleri, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM