Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
WED'ZE

Çok işlevli kapüşona sahip kayak sweatshirtü.

Referans numarası : 8398525

MID WARM 700 NEW SWEATSHIRT

5/5
Kayak ve snowboard yaparken sıcak tutan, nefes alan ve çok işlevsel bir kapüşonu bulunan sweatshirt arayanlar için tasarlandı. Sıcak kalmak için sweatshirtünüzü nasıl giyeceğinizi siz seçin! Çok işlevli kapüşonu kayak kaskının altına giyilebilir ya da soğuktan korunmak için maske olarak kullanılabilir.

Renk : Turkuaz mavisi / Koyu petrol mavisi

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Ürünümün garantisi nasıl işler?

Bu ürün kasa fişinde belirtilen satış tarihinden itibaren 5 yıl garantilidir. Garanti kapsamındaki ürün ücretsiz olarak onarılır ya da ikame ürünle değiştirilir. Sweatshirtün garantisi normal aşınma süreci ve düzgün olmayan kullanım şartları sonucunda oluşan yıpranmaların dışında kalan durumları kapsar. 5 yıl süreli bu özel garanti, ancak ürün kasa fişi ile birlikte iade edildiğinde geçerlidir.

Pistlerde üşümemek için nasıl giyinmeliyim?

Sıcak ve kuru kalmanız için 3 kat giyinme kuralını uygulamanızı öneriyoruz Giyinme şekli şu şekilde olmalıdır: Her biri farklı bir işleve sahip olan 3 kat kıyafeti üst üste giyin. İçliğiniz ek sıcaklık sağlamalı ve sizi sıcak tutmalıdır. Kapüşonlunuz ya da sweatshirtünüz size sıcaklık sağlarken montunuz sizi kötü hava koşullarına karşı korur. Tüm bu katmanlar teri dışarı atması için nefes alan yapıda olmalıdır.

Çok işlevli kapüşon ne işe yarar?

İşlevsel kapüşon. Kesimi ve dikişleri kayak kaskının altında giyilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Kapüşon çeneyi, dudakları ve burnu soğuktan korumak için maske olarak kullanılabilir. İki parçalı cırt cırt ile kapatılır ve açılır.

Daha fazla sıcaklık için manşetlere sahiptir.

Baş parmak geçirme yerlerine sahip iki manşeti soğuk havanın kollardan içeri girmesini önler. Bilekleri kayak eldivenleriyle birlikte kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Ürünümün bakımını nasıl yapacağım?

Sweatshirtün performansını artırmanız ve daha uzun süre kullanabilmeniz adına önerilerimiz: Makinede 30°C'de ayrı yıkayın. Sentetik program. Ürünü ters çevirerek yıkayın. Az deterjan kullanın. Yumuşatıcı kullanmayın. Elde sıkılması önerilir. Sıcak ve hava alan bir yerde asarak kurutun. Kuru temizleme yapmayın. Herhangi bir ısı kaynağının üzerine koymayın. Kumaşın su geçirmezlik özelliği sprey gibi bakım ürünleriyle uzun süre korunabilir. Bakım talimatlarına uyun.

Daha Fazlası Daha Azı
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Ana kumaş
100.00% Polyester
Roba
100.00% Polyester
Kol yeni
92.00% Polyester, 08.00% Elastan
Bakım önerileri Tersten yıkayın.
Yıkama önerileri
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama
Beyazlatıcı kullanmayınız
Beyazlatıcı kullanmayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Ütülemeyiniz
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Kuru temizleme yapmayınız
Saklama önerisi Ürünü kaldırmadan önce tamamen kuruduğundan emin olun.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM