TÜM BİSİKLETLERDE OCAK AYI BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

Yünün sıcaklığı ve nefes alan sırt yapısı

MID WARM 500 SWEATSHIRT

Kayak ve / veya snowboard yaparken teri dışarı atan, sıcak tutan ve nefes alan bir sweatshirt arayanlar için tasarlandı. Bu sweatshirt yünün sıcaklığı ve nefes alan sırt ek kumaşını birleştirir. Uzun sırt kesimi, yakası ve manşetleri sayesinde kayak yapanların ihtiyaç duyduğu en uygun rahatlığı sunan bu ürünü keşfedin.

Renk : AÇIK GRİ

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8371659
TEKNİK BİLGİLER
Sıcaklık

Kayak ve snowboard yapanların ihtiyaçlarına uygun kesim

%20 yün bileşenli ek kumaştan oluşan uzun sırt kısmı, soğuğa karşı özellikle hassas olan böbreklerin kayak ve snowboard antrenmanları sırasında sıcak kalmasını sağlar. Boyuna yakın kesimli yüksek yakası ve kayak eldiveninizi giyebilmeniz için özel olarak tasarlanmış baş parmak geçişli manşet uçları soğuk havanın içeri girişini önleyecek şekilde tasarlanmıştır.

Teri dışarı atma

Sırt ve koltuk altı gibi terleme noktalarında ve kollar gibi soğuğa daha az dayanıklı bölgelerde bulunan nefes alan bileşeni sayesinde kayak aktiviteleriniz boyunca kuru kalacağınızın garantisini verir. Kayak içliğinin fermuarı ile çok yüksek sıcaklıklarda sweatshirtü açabilir ve sıcaklığı ayarlayabilirsiniz.

Fermuarlı cepler

İki fermuarlı cebi ile kişisel eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Bu ceplerin fermuarları kayak pistlerinde kayak eldivenleriniz ile kolayca açabilmenizi sağlamak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Wed'ze'nin tüm ürünleri, Mont-Blanc vadisinde tasarlanmış ve üretilmiştir. Daha sonra, sizin bizzat karşılaşabileceğiniz gerçek kullanım koşullarında (kar, soğuk, tipi vb.)test edilmiştir. Tasarım ekipleri, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM