100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

Yün sıcaklığına ek olarak yumuşaklık

MID WARM 200 KAYAK POLARI

KAYAK veya SNOWBOARD yaparken rahat olan, sıcak ve kuru tutan bir kayak içliği arayanlar için tasarlandı. Midwool içlik %20 oranında yün ile kayak antrenmanlarınızda vazgeçilmez olan sıcaklık ve yumuşaklığı size sunar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8342988
TEKNİK BİLGİLER
Yün

Yün kalitesi son yıllarda oldukça artmıştır. Doğal sıcaklık sağlayan, nefes alan, esnek ve koku yapmayan bu malzeme, soğuk hava sporları yapan sporcuların vazgeçilmezi haline gelmiştir. Midwool iç montta kullanılan yün bileşen, ciltte kaşıntı yapmaz, bakımı kolaydır, vücut ısısını ayarlayarak sentetik kumaşların aksine kötü koku oluşumunu engeller.

Sağlamlık

Kayak yaparken ne kadar enerji harcadığımızın farkındayız… Bu yüzden, ürünlerimizin daha sağlam olması için özel malzemeler kullanıyoruz. Yapılan testler doğrultusunda kumaşın ve diğer parçaların sağlamlığı onaylanmıştır!

Kullanım önerileri

Kayak pistlerinde sıkı giyinin
Sıcak ve kuru kalmanız için 3 kat giyinme kuralını uygulamanızı öneriyoruz. Giyinme şekli şu şekilde olmalıdır: Her biri farklı bir işleve sahip olan 3 kat kıyafeti üst üste giyin. Kayak iç çamaşırlarınız ve içliğiniz sıcaklığınızı korumanız için tasarlanmış olmalıdır. Kayak montunuz ise sizi kötü hava koşullarına karşı korumalıdır. Tüm bu katmanlar teri dışarı atması için nefes alan yapıda olmalıdır.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri, Mont-Blanc vadisinde tasarlanmış ve üretilmiştir. Daha sonra, sizin bizzat karşılaşabileceğiniz kar, soğuk, tipi vb. gerçek kullanım koşullarında test edilmiştir. Tasarım ekipleri, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM