WED'ZE

Sıcak tutar, yüksek yaka, baş parmak yerleri

MID WARM 100 KAYAK KAZAGI

Kayak veya snowboard yaparken günlük kullanılan kazakların özelliklerine sahip sıcak tutan bir kazak arayanlar için tasarlandı. Modern kayak kazağı

Renk : Coral pembe

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8371666
TEKNİK BİLGİLER
Sıcak tutma Sıcak tutan bileşeni daha fazla ısı yalıtımı için iç kısımda fırçalanmıştır. Cildinize temas eden sıcak havayı hapseden hava boşluğu Yüksek ve boğaza yakın kesimli yakası sayesinde soğuk havanın içeri girmesini engeller. Yüksek ancak düşük ağırlıklı yakası önemli bir ek sıcaklık sağlamak amacıyla iki farklı bileşen kullanılarak tasarlanmıştır. Baş parmak geçirme yerlerine sahip manşetleri soğuk hava girişini engellemek amacıyla kazağa entegre yapıdadır.
Kayak yaparken sıkı giyinmelisiniz Sıcak ve kuru kalmak için giysilerinizin birbiriyle uyumunu doğru seçmeniz önemlidir. Size, 3 kat giyinme kuralını uygulamanızı öneriyoruz. Giyinme şekli şu şekilde olmalıdır: Her biri farklı bir işleve sahip olan 3 kat kıyafeti üst üste giyin. Kayak içliğinin üzerine giyeceğiniz ikinci katman, sıcaklık sağlamalı ve sıcaklığı korumalıdır. Kayak montunuz sizi kötü hava koşullarına karşı korumalıdır. Tüm bu katmanlar teri dışarı atması için nefes alan yapıda olmalıdır.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM