100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

SICAK TUTAN, YUMUŞAK VE ESNEK

MID SWEATSHIRT - kadın, mavi

FREESTYLE KAYAK veya SNOWBOARD yaparken SICAKLIK ve yüksek oranda HAREKET ÖZGÜRLÜĞÜNE ihtiyaç duyan sporcular için tasarlandı. Bu ürünün bileşeni yumuşak ve sıcak tutan bir yapıdadır. Esnekliği sayesinde maksimum rahatlık sağlar. Tarzı ve kesimi ile hem pistte, hem de pist dışında dikkatleri üzerine çeker.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8313206
TEKNİK BİLGİLER
İçten fırçalanmış bileşen

Kullanılan polyester, sıcak tutan, dayanıklı, esnek ve bakımı kolay sentetik bir malzemedir. Örgü dokusu, vücut sıcaklığınızı koruyan bir hava katmanı oluşturacak hacmi kazanması amacıyla fırçalanmıştır.

Kapüşon

Sıcak tutan ve yumuşak kapüşon başınıza göre ayarlanabilir ve ekstra ısı yalıtımı sağlar. Boyun ve ense bölgesini soğuktan korur. Kapüşonun iç kısmındaki bileşen yumuşaklık ve sıcaklık sağlar. Bağcıkları sayesinde tam başınıza göre ayarlanabilir, böylece hava şartları ne olursa olsun maksimum ısı yalıtımı sağlar.

Kullanım tavsiyesi

Kayak pistlerinde sıkı giyinin.
Sıcak ve kuru kalmanız için 3 kat giyinme kuralını uygulamanızı öneriyoruz. Kural basittir: Her biri farklı bir işleve sahip olan 3 kat kıyafeti üst üste giyin. Kayak için kullandığınız iç çamaşırlarınız ve içliğiniz sizi sıcak tutmalıdır. Kayak montunuz ise sizi kötü hava koşullarına karşı korumalıdır. Tüm bu katmanlar teri dışarı atması için nefes alan yapıda olmalıdır.

Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı

Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır.
En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.

Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır.
Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Kumaş, fermuar, kordonlar, sıkma sistemleri gibi ürün bileşenleri laboratuvar testlerine tabi tutularak onaylanır. Ardından, bitmiş ürün, bağımsız bir test ekibi tarafından onaylanmak üzere gerçek koşullar altında teste tabii tutulur.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM