100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

Sıcak tutar ve hava alabilir

MID SOFT POLAR - ERKEK, BORDO

Kayak yaparken sıcak kalmak isteyen kayakçılar ve snowboardçular için tasarlanmıştır. Couche 2 freestyle sayesinde stil, kesim ve şıklık bir arada !Mont içine giymek için idealdir.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8342986
TEKNİK BİLGİLER
BİLEŞEN YAPISI

Isı yalıtımı hava sıcaklığına göre ayarlanmalıdır. Kayak sırasında ne çok sıcak ne çok soğuk tutarak ideal sıcaklıkta olmanızı sağlar. Bir tarafı düz diğer tarafı tiftikli kumaş yapısına sahiptir. Tiftikli kumaş yapısı ekstra sıcaklık sağlar.

Sağlamlık

Sahip olduğunuz enerjinin farkındayız… Bu yüzden, ürünlerimizin daha sağlam olması için özel malzemeler kullanıyoruz. Aydınlatıcı testler ışığında kumaşın ve diğer parçaların sağlamlığı onaylanmıştır!

Kullanım tavsiyesi

Kayak pistinde sıcaklık önemlidir, 3 katmanlı giyinmeye özen gösterin. Giyinme şekli şu şekilde olmalıdır: 3 katmanlı giyinmeye özen İç çamaşırlarınız ve mont içliğiniz ısı yalıtımı sağlamalıdır. Kayak montunuz sizi kötü hava koşullarına karşı korumalıdır. Tüm bu katmanlar teri dışarı atması için nefes alan yapıda olmalıdır.

Cepler

2 adet fermuarlı cep sayesinde eller her dai sıcak kalır. Bu ceplere ayrıca kişisel eşyalar da konabilir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Wed'ze'nin tüm ürünleri Mont-Blanc'da tasarlanmış ve üretilmiştir.Daha sonra ürünler, kayak yaparken karşılaşabileceğiniz tüm hava şartları altında test edilmiştir.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM