100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

Sıcak tutar ve az yer kaplar.

MID LIGHT KAYAK MONTU

KAYAK ve SNOWBOARD yaparken hafif ve az yer kaplayan bir mont arayanlar için tasarlandı. Az yer kaplamasının yanı sırai teknik bir dolguya sahip bu kayak montu benzersiz bir sıcak tutma ve nefes alabilirlik uyumu sunar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8342985
TEKNİK BİLGİLER
DOLGU BİLEŞEN

Dolgu, pamuğa benzeyen ancak daha ince ve ipeksi yapıda olan sentetik bir malzemedir. Çok sıcak tutan bu malzeme, genellikle astar ve kıyafetin dış yüzeyi arasında dolgu malzemesi olarak kullanılır. Dolgu malzemenin yoğunluğu arttıkça sıcak tutma kapasitesi de artar.

SAĞLAMLIK

Kayak veya snowboard yaparken ne kadar enerji harcadığınızın farkındayız… Bu nedenle, ürünlerimizi oluşturan malzemeleri seçerken son derece özenli davranıyoruz. Kumaşın ve diğer parçaların sağlamlığı günlerce süren ayrıntılı testler sonucunda onaylanmıştır.

KULLANIM TAVSİYESİ

Kayak pistlerinde sıkı giyinin.
Sıcak ve kuru kalmanız için 3 kat giyinme kuralını uygulamanızı öneriyoruz. Giyinme şekli şu şekilde olmalıdır: Her biri farklı bir işleve sahip olan 3 kat kıyafeti üst üste giyin. Kayak iç çamaşırlarınız ve içliğiniz sıcaklığınızı korumanız için tasarlanmış olmalıdır. Kayak montunuz ise sizi kötü hava koşullarına karşı korumalıdır. Tüm bu katmanlar teri dışarı atması için nefes alan yapıda olmalıdır.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri Mont-Blanc vadisinde tasarlanmış ve üretilmiştir. Daha sonra, sizin bizzat karşılaşabileceğiniz gerçek kullanım koşullarında (kar, soğuk, tipi vb.) test edilmiştir Tasarım ekipleri, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM