Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
QUECHUA
10650

Yer tutuş, koruma ve su geçirmezlik

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/21f2758a-5aba-46c7-9224-e8d08115b251.zip/index.html
Referans numarası : 8397086
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Kadın Doğa Yürüyüşü Ayakkabıları

MH100 OUTDOOR SU GEÇİRMEZ BOT - ORTA BOY GÖVDELİ - KADIN - TURKUAZ QUECHUA

QUECHUA
Her hava koşulunda, teknik zeminlerde dağ yürüyüşü yapanlar için tasarlandı. Başlangıç seviyesi için Bu dağ yürüyüşü botları entegre darbe emicilik sistemi, koruma sağlayan çarşak bandı, kavrama seviyesi ve su geçirmez membranı ile vazgeçilmezdir!
Kullanıcı değerlendirmesi
Decathlon
219.99TL - %

219.99TL*
Dont écoparticipation: / Tarihinden İtibaren

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
219.99TL  %
Eski Fiyat0.00TLYeni Fiyat219.99TL**
Dont écoparticipation: / Tarihinden İtibaren

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
Mağaza Stoğuna Bak
AVANTAJLARI
Yer tutuş CrossContact tabanı sayesinde ıslak veya kaygan zeminlerde yer tutuş sağlar.
Darbe emici Ayak boyunca uzanan PU ara tabanı sayesinde darbe emicilik sağlar.
Su geçirmezlik Membranı, yarı gövdesine kadar suya batırılarak 8km yürüyüşte test edildi
Darbelere karşı koruma Çarşak bandı ile baş parmak bölgesini korur, orta boy gövdesi ile bileği kavrar
Hafiflik 39 numarada 395 g.
Ürün detaylarını keşfedin
TEKNİK BİLGİLER
CrossContact Taban

Laboratuvarlarımızda yapılan uzun araştırmalar sonucunda tasarlanan tabanlar, özel kauçuk formülü sayesinde en uygun düzeyde kaymazlık ve yer tutuş sağlar. Kullanıcı ihtiyaçları farklı olduğundan, kaygan zeminde dahi kuru zemindeki gibi rahat yürüyüş yapmanız için en uygun ürünleri tasarlamak amacıyla düzenli olarak araştırma yapıyoruz.

Su geçirmezlik testi

Su geçirmezlik testleri: laboratuvar ve kullanım testlerine tabi tutulan botlar yağmura karşı mükemmel koruma sağlamak amacıyla su geçirmez ve nefes alan membrana sahiptir. Öncelikle, basınçlı suya batırılan botların yüzeyinde baloncuk oluşup oluşmadığı test edilir. Ardından, botlar mekanik bir ayağa giydirilerek yarısına kadar suya girmiş şekilde yürüyüş simülasyonuna tabi tutulur ve içlerinin tamamen kuru kaldığı doğrulanır.

Su geçirmezlik seviyesi

Su geçirmezlik testleri sırasında 3 seviye test edilmektedir: 2000 bükülme (yaklaşık 4 km yürüyüş), 4000 bükülme (yaklaşık 8 km yürüyüş) ve 8000 bükülme (yaklaşık 16 km yürüyüş). Bu testler aracılığıyla, kullanımdan sonra ayakkabı kuruysa, başlangıçtaki su geçirmezlik seviyesine kavuştuğu onaylanır. MH100 orta boy gövdeli bot, 4000 bükülmeye kadar su geçirmezdir.

Su geçirmezlik özelliğinin korunması

Su geçirmez ayakkabıların birçoğunda problem, ayakkabının bilek kısmından su almasıyla başlar. Ayakları daha uzun süre kuru tutmak ve ayağın üst kısmından içeri su, kum, çakıl vb girişini önlemek için su geçirmez bir tozluk veya mini tozluk kullanmanız önerilir.
Yılda bir kaç kez su geçirmezlik özelliğini yeniden kazandıran bir sprey uygulayarak ayakkabı yüzeyinde su birikimini ve leke oluşumunu engelleyebilirsiniz.

Ağırlık

39 numarada 395 g. bot.

Satış tavsiyesi

Doğa yürüyüşlerinizde, standart ayakkabı numaranızın bir numara büyüğünü alarak inişlerde maksimum rahatlık sağlayabilir ve ayak parmaklarınızın ayakkabının burun kısmına vurmasını engelleyebilirsiniz. Öneri: Tırnaklarınız kısa olsun ve inmeye başlamadan önce bağcıkların, ayağınızın ayakkabının önüne doğru kaymasını önlediğinden emin olun.

Hangi numarayı seçmeliyim?

Doğa yürüyüşlerinizde, standart ayakkabı numaranızın bir numara büyüğünü alarak inişlerde maksimum rahatlık sağlayabilir ve ayak parmaklarınızın ayakkabının burun kısmına vurmasını engelleyebilirsiniz. Öneri: Tırnaklarınız kısa olsun ve inmeye başlamadan önce bağcıkların, ayağınızın ayakkabının önüne doğru kaymasını önlediğinden emin olun.

Arazi testleri

Tüm botlarımız, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılar tarafından kullanım sırasında karşılaşabileceğiniz benzer koşullar altında test edilmektedir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün müdürü bu temsili kullanıcıları özellikle Quechua ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.

Laboratuvar testleri

Aşağıdaki unsurların denetlenip onaylanması amacıyla laboratuvar testleri gerçekleştirilmektedir: bağcık ve kopçaların dayanıklılığı, birleştirme kalitesi, zehirli madde kullanımı, UV ışınlarına karşı dayanıklılık, taban ve gövde bileşenlerinin yıpranmaya karşı dayanıklılığı ve hızlandırılmış eskitme.

Daha Fazlası Daha Azı
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Dış taban
50.00% Termoplastik poliüretan, 50.00% Poliüretan
Üstü
20.00% Yarma Deri - Sığır, 70.00% Polyester, 10.00% Poliüretan
Astar ve çorap
90.00% Polyester, 10.00% Poliamit
Bakım önerileri Elde yıkayın.
Yıkama önerileri
Elde yıkayınız
Elde yıkayınız
Saklama önerisi Işık ve nemden uzak, hava alan bir yerde saklayın.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm ayakkabılarımız, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılar tarafından, kullanım sırasında karşılaşılabilecek durumlara benzer koşullarda test edilir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün müdürü bu temsili kullanıcıları özellikle Quechua ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI