NABAIJI

İç kısımda sütyen yapılı sporcu atleti

  • Aquagym - MEG MAYO NABAIJI
  • Aquagym - MEG MAYO NABAIJI
  • Aquagym - MEG MAYO NABAIJI
  • Aquagym - MEG MAYO NABAIJI
  • Aquagym - MEG MAYO NABAIJI
  • Aquagym - MEG MAYO NABAIJI
  • Aquagym - MEG MAYO NABAIJI
Referans numarası : 8402405
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Aquagym

Meg Su Fitnessı Mayosu - Mavi NABAIJI

NABAIJI
4.2/5
Beden Değerlendirmesi
Decathlon
29.99TL - %

29.99TL*
Dont écoparticipation: / Tarihinden İtibaren

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
29.99TL  %
Eski Fiyat0.00TLYeni Fiyat29.99TL**
Dont écoparticipation: / Tarihinden İtibaren

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
* Bu fiyat tarihinden itibaren geçerlidir.
Mağaza Stoğuna Bak
Dinamik su fitnessı ve kardiyo: Havuz bisikleti, Havuz boksu, Havuz antrenmanı, Havuzda koşu, Havuzda trambolin yapanlar için tasarlandı. Entegre sütyene ve vücuda mükemmel şekilde uyumlu olması için ayarlanabilir askılara sahip, klora karşı mükemmel dayanıklılık sağlayan su fitnessı ve havuz bisikleti mayosu.

FAYDALARI

Göğüs desteği Toparlayıcı etkili entegre file sütyen ve ayarlanabilir askılar.
Klora dayanıklılık Klora karşı dayanıklı bileşen: 200 saatten fazla kullanım.
Kavrama Çok derin olmayan standart kalça oyukluğu sayesinde hareket özgürlüğü sağlar.
Hareket serbestliği Çapraz ve astarlı askıları kavrama ve hareket özgürlüğü sunar.

ÜSTLENDİKLERİMİZ

Garanti 2 Yıl

TEKNİK BİLGİLER

YAPTIĞINIZ ANTRENMAN: SU FITNESSI

Su fitnessı su jimnastiğinin daha sıkı bir şekilde yapılan halidir. Düzenli olarak yapıldığında vücut için sayısız faydası bulunmaktadır. Su ile temas halinde olmak rahatlamanızı ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Bu antrenmanın avantajı ise yaralanma ve kas tutulması risklerinin önüne geçmesidir. Vücudun tamamı çalıştırıldığından ve kardiyo vasküler çalışmalar yapabilmenizi sağladığından kaslarınızın uyumlu bir şekilde güçlenmesini sağlar.

YAPTIĞINIZ ANTRENMAN: HAVUZ BİSİKLETİ

Havuz bisikleti su fitnessının en çok bilinen antrenmanlarından biridir. Bu yoğun spor antrenmanının, kas güçlendirmesi ve kardiyovasküler çalışma yapmak gibi birçok faydası bulunur. Ayrıca selülit oluşumunu azaltmak konusunda oldukça etkilidir. Nabaiji havuz bisikleti ürünlerinde göğsünüzü iyi bir şekilde kavrayan mayolar üretmektedir. Bileşenleri klora dayanıklıdır ve su içinde yaptığınız antrenmanlarınızı istediğiniz her an yapabilmenize olanak tanır.

HAVUZ BOKSU ANTRENMANI

Havuz boksu dövüş sporlarının havuzda yapılan türüdür. Dövüş sporlarının hareketlerinden esinlenmiştir. Bu antrenman omuzların suya daldırılması ile yapılır.
Bir havuz boksu antrenmanı boks hareketlerinden oluşur: suyun içinde yapılan yumruklar ve tekmeler.

HAVUZ KOŞUSU ANTRENMANI

Havuzda koşu suyun faydaları sayesinde eklemlerde travma oluşumunu önleyerek suyun içinde koşmanızı sağlayan bir spordur. Derin sularda su üstünde kalmayı sağlayan bir kemer ya da havuzda, derinliği az sularda kullanılabilen bir kondisyon bisikleti kullanabilirsiniz. Kemer su üstünde kalmanızı ve sakin bir şekilde ayaklarınızı hareket ettirerek adımlarınıza odaklanmanızı kolaylaştırır.

HAVUZ TRAMBOLİNİ ANTRENMANI

Havuz trambolini suyun içinde trambolinde zıplamanızı sağlayan, dinamik bir müzik ritmi ile bacaklarınızı, abdominal kaslarınızı çalıştırabileceğiniz, kalçanızı sıkılaştırabileceğiniz bir aktivitedir.

HAVUZ ANTRENMANI

Havuz antrenmanı havuzda yaptığınız aktivitelerin daha etkili olmasını ve suyun tüm faydalarından yararlanarak vücudunuzun farklı bölgelerini çalıştırabilmenizi sağlayan çeşitli su antrenmanlarından oluşur. Antrenman havuz bisikleti, havuz trambolini ve ağırlık, halter, elastik bantlar gibi ağırlıklar kullanılarak yapılan dinamik havuz jimnastiği antrenmanlarından oluşur.

GÖĞÜS KAVRAMASI

Entegre sütyen: Su fitnessı antrenmanlarında göğüsleri mükemmel şekilde kavrayan bir mayo giyilmesi özellikle önerilmektedir. Nefes alan dokumaya sahip bu sütyen mükemmel kavrama sağlar. Toparlayıcı özelliği ile rahatlığı ve teknik özellikleri birleştirir. Ayarlanabilen askıları sayesinde her vücut tipi için ideal kavramayı ve uyumu sunar.

KLORA KARŞI ULTRA DAYANIKLI BİLEŞEN

Ana bileşen: %100 Polyester. Mühendislerimiz, polyester bazlı bir malzeme geliştirerek elastan fiberleri, rahat etmeniz için gereken esnekliği sunan ve özellikle klora karşı dayanıklı olan polibütilen tereftalat (PBT) fiberle değiştirdi. PBT fiberin diğer bir avantajı da hızlı kurumasıdır. Kullanım ömrü boyunca, dayanıklılığını yalnızca %3 - 4 oranında kaybeder. Diğer avantajı: UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. Renkleri, canlı renkler de dahil olmak üzere, kalıcılığını korur.

AQUARESIST TEKNOLOJİSİ

AQUARESIST teknolojisine sahip ürünler, kullanım süresi boyunca klora karşı dayanıklı olduğunu garanti eder. Esnekliklerini ve UV ışınlarına karşı dayanıklılık özelliklerini korurlar. Bu nedenle, bu ürünler havuzda düzenli veya yoğun bir kullanım için uygundur.

Kullanım kısıtlamaları

Su kaydırağında kullanılması önerilmez.

ÜRÜNLERİN ÇEVRESEL ETKİLERİNİ KARŞILAŞTIRMA PUANI

Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.
Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/

Daha Fazlası Daha Azı

BİLEŞENLER / TAVSİYELER

BİLEŞENLER
Ana kumaş
100.00% Polyester
Astar
100.00% Poliamit
İç kumaş
76.00% Poliamit, 24.00% Elastan
Elastik bant
88.00% Poliamit, 12.00% Elastan
Bakım önerileri Kullanımdan sonra duru suyla durulayın.
Yıkama önerileri
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama
Beyazlatıcı kullanmayınız
Beyazlatıcı kullanmayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Ütülemeyiniz
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Kuru temizleme yapmayınız

ÜSTLENDİKLERİMİZ

Garanti 2 Yıl

BENZER ÜRÜNLER

YORUMLARINIZ

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM