Mayfest Banner Desktop Mayfest Banner Tablet Mayfest Banner Mobile

Decathlon May Fest Nedir?

Amacımız, sporun keyif ve faydalarını sürdürülebilir şekilde büyük çoğunluğa ulaşılabilir kılmak!
Spor, hayatımızın bir parçası; biz de spor deneyimlerine yardımcı olmak, ilham vermek ve rehberlik etmek istiyoruz.
Her gün aktif olmanın ve yeni sporlar keşfetmenin sağlıklı bir yaşam tarzının önemli bir parçası olduğuna inanıyoruz. Bu amaç doğrultusunda Decathlon; herkes için ücretsiz spor mottosuyla, bulunduğu tüm ülkelerde VitalFest adı altında etkinlikler düzenlemektedir.
Decathlon Türkiye olarak, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’na ithafen, mayıs ayında spor yapmayan kalmasın diyerek VitalFest’i Decathlon May Fest şeklinde lokalleştirdik.
Decathlon May Fest ile mayıs ayında gerçekleştireceğimiz ücretsiz spor festivalleri, 19 Mayıs gününe özel sportif hediyelerimiz ve mayıs ayına özel ürün ve servis fırsatları ile Türk halkının spora ulaşımını daha da kolaylaştırmayı hedefliyoruz.

MAY FEST SPOR FESTİVALİ

Ankara: 8 Mayıs-Gazi Park,
Bursa: 15 Mayıs-Hüdavendigar Kent Park,
İzmir:22 Mayıs-Cumuhuriyet Meydanı,
Antalya:29 Mayıs-Olbia Kent Meydanı


ve daha fazlası için...

MAY FEST 19 MAYIS HEDİYESİ

Mağazalarımız ve decathlon.comtr'de yapacağınız alışverişlerde geçerlidir. (100 tl hediye 10.000 adet,Frizbi 25.000 adet ile sınırlıdır) Her müşteri bu kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir.Decathlon, herhalükarda bu kampanyayı gün içerisinde durdurma hakkına sahiptir.

MAY FEST ATÖLYE HEDİYESİ

Atölye hizmeti veren mağazalarımızda ve etkinlik alanlarımızda geçerlidir. Spor ürünlerinizin ömrünü uzatan atölye hizmetimizi keşfetmenizin için mayıs ayı boyunca marka ve model farketmeksizin tüm bisikletlerinize ücretsiz 6 ay kontrolü hediye ediyoruz.

MAY FEST FIRSAT ÜRÜNLERİ

1-31 Mayıs tarihleri arasında mağazalarımızdan ve decathlon.com.tr üzerinden yapacağın alışverişlerde, ikonik Decathlon ürünlerini May Fest'e özel fiyatlar ile keşfet,sportif bir yaz geçir!