WED'ZE

Aşırı soğuklarda bile sıcak tutar

MAXIWARM FREESTYLE ERKEK KAYAK/SNOWBOARD MONTU

Freestyle olarak kayak veya snowboard yapan sporcular için tasarlanmıştır. Maxiwarm Freestyle, freestyle kayak veya snowboard'çulara aşırı soğuklarda bile rahatlık ve ısı yalıtımı sağlaması için tasarlanmıştır.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8316402
TEKNİK BİLGİLER
Önerilen sıcaklık Önerilen sıcaklık, sporcuların %75'i için genel olarak uygundur (nötr veya hafif sıcak);Kullanıcıların %25'i hafif üşüdüklerini ancak bunun sporlarını etkilemediğini ifade ediyorlar.
Limit sıcaklık Limit sıcaklığa sahip bir kıyafetin dikkatle kullanılması gerekmektedir çünkü kullanıcıların 2/3'ü bu kıyafetle üşüdüklerini ifade ederler. Ancak, bu sıcaklığa sahip kıyafetler yine de kullanıcıların 1/3'ü için uygundur. Kullanıcılar bu kıyafetle ne üşüdüklerini ne de terlediklerini ifade ederler, veya yoğun aktiviteler yaparak dengelerler.
Kuş tüyü dolgu Isı yalıtımının vazgeçilmezi kuş tüyü hem hafiftir hem de sıcak tutar. Isı yalıtımının vazgeçilmezi kuş tüyü hem hafiftir hem de sıcak tutar. Maxiwarm freestyle montta, kuş tüyü gövde ve sırta yerleştirilmiştir, bu sayede sporcu en çok ihtiyacı olan yerlerden korunur. Kollarda, teknik özelliklere sahip dolgu bileşen ısı yalıtımını sağlar.
Bileşenin su kaydırıcılığı Bir kumaşın su kaydırıcılığı suyun yüzeyde akış kapasitesidir. İçeri sızdırmaz. İçeri sızdırmaz. Su kaydırıcılık kumaşın dış yüzeyine bakım yaparak sürekli kılınabilir. Bu bakım aşama aşama devamlı olarak yapılmalıdır (ortalama olarak 2 veya 3 yıkamada bir). Bu tür bakım ürünlerini mağazalarımızda bulabilirsiniz. Bütün Wed'ze montları su tutmaz özelliktedir.
Bu linkle yıkama önerilerimizi izleyebilirsiniz http://www.youtube.com/watch?v=xuH0hy_0hA0
Ürünün ve dolguların toplam ağırlığı Ürünün toplam ağırlığı: 1500 Gr
Toplam dolgu ağırlığı: 280 Gr.
%50 göğüs tüyü (yaklaşık 140 gr)
%50 kanat tüyü (yaklaşık 140 gr)
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Wed'ze'nin tüm ürünleri Mont-Blanc'da tasarlanmış ve üretilmiştir.Tüm ürünler gerçek hava koşullarında test edilmiştir (kar, soğuk hava, ince kar, tipi...) Ekipler, ürünlerin tüm koşullarda kullanılabilir olduğunu test edip onaylamışlardır.
Garanti 2 Yıl
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM