WED'ZE

Buğulanmayan çift camlı vizör

Kayak Snowboard Aksesuarları Kayak, Snowboard - MAX STREAM 550 Kayak Kaskı WED'ZE - Kayak ve Snowboard Ekipman
Kayak Snowboard Aksesuarları

STREAM 550 S2 KAYAK VE SNOWBOARD KASKI - YETİŞKİN - SİYAH WED'ZE

WED'ZE
Kayak veya snowboard yapan, başını ve gözlerini desteklemek amacıyla vizörlü bir kask arayanlar için tasarlandı. Başınızı ve gözlerinizi koruyan vizörlü kask. UV korumalı, buğulanmayan, her türlü havaya uygun (S2 kategori) çift camlı bir vizördür. Kask, numaraları gözlük takanlar için de uygundur.

Renk : SİYAH

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

294.99TL -  %

294.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Tahmini teslim tarihi: 01/07/2017
.
Referans numarası : 8287091
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Destek Ayarlanabilir elastik destek kayışı. Sert kulaklıklar + ense çerçevesi
Havalandırma Havalandırma ve nemin dışarı atılması için 12 deliği mevcuttur.
Hafiflik Kasklarımızın çoğundan ağırdır. L bedende 750 g.
Darbelere karşı koruyucu EN 1077-A standardına uygundur. Sert kulaklıklar ABS dış yüzey = Dayanıklılık
Bakım kolaylığı Kaskın iç beresi çıkartılıp makinede 30°C'de yıkanabilir.
Isı yalıtımı Alında "cold barrier" korumalı katlanabilir iç bere. Kalın astar.
Güneşe karşı koruyucu UV korumalı, buğulanmayan, her tür havaya uygun (S2 kategori) çift camlı vizör
TEKNİK BİLGİLER
EASY FIT "EASYFIT" sistemi, kayak kaskınızı, arka bölümünde bulunan paleti sayesinde başınıza uygun olacak, elastik bant ile başınızı kavrayacak biçimde ayarlayabilmenize olanak tanır. Bu sistem sayesinde, kaskınızı bir kere ayarladıktan sonra bu ayarda kalır ve sürekli kullanabilirsiniz.
AIR COOLING: "AIR COOLING", kaskınızın içinde oluşan ısıyı ve nemi dışarı atmayı sağlayan bir hava yönlendirme sistemidir. 6, 10 veya 12 havalandırma bölgeleri sayesinde kafanızın her zaman rahat olmasını sağlar.
NUMARALI GÖZLÜKLE UYUMLULUK Numaralı gözlük kullanan kişiler de dahil olmak üzere herkes, kayak sporunun keyfini yaşayabilmelidir. Wed'ze sizin için, “gözlük üzerine takılan (OTG)” kayak maskesinden çok daha kullanışlı olan vizörlü bir kask öneriyor. Bazı modeller, bazı gözlük boyutları için uygun olmayabilir. Kaskı gözlüklerinizle birlikte denemek için yakınınızdaki Decathlon mağazasına uğrayın.
COLD BARRIER "COLD BARRIER", berenin katlanan kısmını alnınızın üzerine indirdiğinizde sizi soğuktan koruyan gerçek bir termal bariyer oluşturur.
ÇIKARILABİLİR KUMAŞ Kaskın iç beresi çıkartılıp makinede 30°C'de yıkanabilir.
S2 VİZÖR CAMI Vizör, UV ışınlarına karşı %100 koruma sağlar. Yalnızca %22 - %40 oranında ışık geçirgenliği sağlayan rengi, her türlü hava koşulu için uygundur. Polikarbonat bileşeni darbelere karşı oldukça dayanıklı olmakla birlikte çizilmeye karşı hassastır. Bu nedenle, kullanım sonrasında vizörünüzü kılıfının içinde saklamanızı öneriyoruz.
KASKIN BİLEŞENLERİ ABS dış yüzey ve EPS dış kabuk darbelere karşı yüksek oranda dayanıklılık sağlar. Kaskınızı, zamanla önemli bir darbe almadığı takdirde, en geç 5 YILDA bir değiştirmenizi öneriyoruz.
EN 1077 STANDARDI EN 1077, kayak veya snowboard yaparken kafatasınızın desteklenmesi amacıyla kullanılan tüm kasklar için geçerli olan bir Avrupa standardıdır. Bu standart, darbeleri emme kapasitesi ve sızıntılara karşı dayanıklılığı üzerine yapılan testlerle belirlenmiştir.
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Ana Astar - İç Yüzey
100.00% Genleştirilmiş Polistren (EPS)
Sırt kumaşı
30.00% Poliüretan, 70.00% Akrilonitril Butadiyen Stiren
Bakım önerileri Dış bölümler, sünger ve sabun yardımıyla elde; kumaş bölümler, 30°C'de makinede yıkanabilir. Çizilmesini önlemek için, camı ürünle birlikte verilen Wed'ze kılıfı ile silin. Kılıf ürünle birlikte gönderilmektedir.
Saklama önerisi Wed'ze kılıfın içine koyup kaldırmadan önce iyice kurumasını bekleyin. Camın üzerinde çizik oluşmasını önlemek için kaskın her zaman bu kılıf içinde taşınması gerekir.
Uyarılar Darbe almış kasklar değiştirilmelidir
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Laboratuvar onaylıdır
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri kayak ortamındaki gerçek hava koşullarında, karda, soğukta ve kayak yaparken karşılaşabileceğiniz tüm doğa şartlarında test edilerek onaylanmıştır. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, tasarımcılar, mühendisler ürünün sahadaki özelliklerinin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti Gerekli olan yedek parçaların uygun kullanım dahilindeki garanti süresi: 2 yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM