TRIBORD

Silueti ince gösteren toparlayıcı kesim.

Kadın Sörf Mayoları Sörf Yeni - MAINTIEN KADIN MAYOSU TRIBORD - Sörf Yeni
Kadın Sörf Mayoları

KARNI DÜZ GÖSTEREN ENTEGRE SÜTYENLİ MAYO - kadın, siyah/mavi TRIBORD

TRIBORD
Hobi olarak su sporları yapanlar için tasarlanmıştır. Vücudu şekillendiren, düz dekolteli tek parça mayo. Kalın askılar. Dikiş incelikleriyle göğsü 360° saran ve destekleyen iç sütyen. Karnı düz gösteren toparlayıcı kesim. Kapalı sırt

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8301278
TEKNİK BİLGİLER
Vücut yapısına uygunluk Tribord koleksiyonuna ait bu mayo tüm vücut tipleri için uygundur. Özellikle, kıvrımlarını gizlemek ve daha ince bir görünüm kazanmak isteyenler için idealdir. İç sütyenli yapısı ve düz, sade dekoltesi ile su sporları için özel olarak tasarlanmıştır. Karnı düz gösteren toparlayıcı astarı sayesinde vücudunuzu yeniden şekillendirir. U sırt kesimi giyip çıkarmayı kolaylaştırırken kalın askıları rahat bir kullanım sağlar.
Tek parça plaj mayosu Artık, tek parça mayo plajlarda bikinin yerini alıyor. Kıvrımlarını, hamilelik belirtilerini veya fazlalıklarını saklamak isteyenler veya sade bir şıklık arayanlar için, Tribord su sporlarına uygun bir mayo koleksiyonu tasarladı.
Yepyeni! Daria, Coli ve Doli mayo modelleri bu yeni koleksiyonun yıldızları. Bu modelleri rahatlığınıza öncelik vererek tasarladık.
Korse veya düz karın etkisi Toparlayıcı astarı sayesinde bu mayo, bedeninizdeki kusurları zarif bir biçimde kapatır. Vücudunuzun bazı bölgelerini yeniden şekillendirir.
Kuru ve ıslak haldeki beden Bikini ve mayo kumaşları suya girdiğinde kendini bırakabileceğinden modellerimizi kuruyken vücudunuza oturacak şekilde tasarlıyoruz. Böylece, sudayken rahat hareket edebiliyorsunuz. Bu nedenle, kendinize uygun bedeni seçmenizi öneriyoruz. Mayoyu kabinde denediğinizde üzerinize tam oturmalıdır: Vücudunuzu kavradığını hissetmelisiniz. Mayolarımızın tasarımında kullanılan bazı bileşenlerde bulunan elastan içeriği, suda esnemektedir.
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur: Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmaya karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısını koruduğu da gözlemlenmiştir.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER