Sağlığınız Bizim İçin Önemli:

Mağazalarımızda Aldığımız Önlemlerimiz

Salgın nedeniyle zor zamanlar geçirdiğimiz onca günden sonra artık yavaş yavaş sizlerle buluşacağımız an için geri sayıma başladık.

Operasyonel süreçlerimizi kontrollü bir şekilde başlatma kararı ile mağazalarımızdan bazılarının kapılarını tekrar siz sporseverlerle buluşmak için açıyoruz. Fakat bu süreçte takım arkadaşlarımızın ve sizlerin sağlığı her zaman olduğu gibi en büyük önceliğimiz ve bundan dolayı uymamız gereken birtakım kurallar bulunmakta.

Mağazalarımızın Açılış Sürecinde Aldığımız Önlemler

MAĞAZALARIMIZA MASKESİZ GİRİŞ YAPILAMAMAKTADIR.

EN AZ 1 METRE MESAFE KURALINI KORUMAK İÇİN COVID-19 SÜRECİ KAPSAMINDA, HER MAĞAZANIN METREKARESİNE PARALEL OLARAK, İÇERİDE BULUNABİLECEK MAKSİMUM MÜŞTERİ SAYISI BELİRLENMİŞTİR VE MAĞAZA GİRİŞLERİNDE SERGİLENMEKTEDİR.

  • Mağazalarımızın içinde gezinirken, en az 1 metre sosyal mesafe kuralına uyulması için gerekli yönlendirmeler yerleştirilmiştir.
  • AVM girişinde ateş ölçümü yapılmayan mağazalarımızda, mağaza girişinde ateş ölçümü yapılmakta ve ateşi 38 derecenin üzerinde olan misafirlerimiz mağazalarımıza kabul edilmemektedir.
  • Mağaza girişlerimizde ve mağaza içinde düzenli aralıklarla dezenfektan üniteleri yerleştirilmiştir.
  • Alışveriş arabaları ve sepetler, her kullanımdan sonra düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.
  • Tüm kabin alanları, ürün deneme alanları ve spor alanları kapalı olacaktır.
  • Pos cihazları ve kasalar gün içinde düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.
  • Mağazalarımız nano teknoloji dezenfektanlar ile düzenli olarak temizlenmektedir.

Bu süreci azami dikkatle, başarılı bir şekilde atlatacağımızdan bizim hiç şüphemiz yok ve gelecek olan spor ve sağlık dolu, güneşli günler en büyük motivasyon kaynağımız.

Sağlıkla ve sporla kalın!