TRIBORD

Göğsün doğal şeklini ortaya çıkartır.

Kadın Sörf Mayoları Sörf Yeni - MAE HONOLU ÜÇGEN BİKİNİ ÜSTÜ TRIBORD - Sörf Yeni
Kadın Sörf Mayoları

MAE HONOLU GÖĞÜS PEDLİ ÜÇGEN BİKİNİ ÜSTÜ - kadın TRIBORD

TRIBORD
Hobi olarak su sporları yapanlar için tasarlanmıştır. 36 - 46. Üçgen bikini üstü Boyundan ve sırt kısmından ayarlanabilir. Elastik bağları sayesinde vücudunuzu sarar. Hafif destekli yapı. Çıkarılabilir göğüs pedleri, astar ve önceden büzgü.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

29.99TL -  %

29.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Tahmini teslim tarihi:
.
Referans numarası : 8332226
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Göğüs desteği Hafif destekli yapı, küçük ve orta büyüklükte göğüsler için uygundur.
Şekillendirici Çıkarılabilen göğüs pedli, göğüs kıvrımları önceden büzgülü bikini üstü
Çabuk kuruma özelliği Hızlı kuruyan polimer bazlı bileşen.
ÖZELLİKLERİ
Mayo türü
2 parça - Üst
Şekli
Üçgen
Göğüs pedi
Var
Balen
Yok
Korse
Yok
Koleksiyon
Honolua
TEKNİK BİLGİLER
Vücut yapısına uygunluk Tüm vücut yapılarına uygun üçgen bikini.Hafif desteği sayesinde küçük ve orta boy göğüslere uygundur. Boyun çevresi ile sırttan bağlanan askıları sayesinde göğsünüzü daha iyi kavrayarak rahat etmenizi sağlar.
Çıkarılabilir göğüs kıvrımlı bikini üstü. Yapısı ve bileşenlerinin esnekliği sayesinde son derece rahat bir bikinidir.
Göğüs pedi nedir? Göğüs pedi, göğüs çevresini destekleyen, sünger gibi dikiş gerektiren ve rahatsızlık verebilen bir malzeme olmaksızın mayonun üst kısmında yuvarlak hatlı bir görünüm sağlayan çıkarılabilir bir malzemedir. Tribord, modellerinin çoğunda göğüs pedi kullanımına öncelik vererek sizi ve rahatlığınızı düşünmektedir. Göğüs pedi, çıkarılabilir olması sayesinde göğüsleri yarım beden büyük veya küçük gösterebilir.
Bu modelde çıkarılabilir göğüs pedi mevcuttur Çıkarılabilir göğüs pedi ölçü açısından esneklik sağlar, göğüs ölçüsünü yarım beden büyük veya küçük gösterebilir. Boyundan bağlanan askılar, ürünü vücudunuzun yapısına göre ayarlamanızı ve rahat etmenizi sağlar. Sırttan bağlamalı yapısı rahatlık ve vücut yapınıza uyum sağlar.
Ayarlanabilir. Üçgen bikinilerin avantajı, vücudunuza göre ayarlanabilmeleridir.
Astar: Astarı sayesinde, ıslandığında transparan etkisini azaltan bikini üstü.
Kuru ve ıslak haldeki beden Bikini ve mayo kumaşları suya girdiğinde kendini bırakabileceğinden modellerimizi kuruyken vücudunuza oturacak şekilde tasarlıyoruz. Böylece, sudayken rahat hareket edebiliyorsunuz. Bu nedenle bedeninize tam oturan ürünü almanızı öneriyoruz. Kabinde denediğiniz zaman mayo ve bikiniler üzerinize oturmalıdır. Mayolarımızın tasarımında kullanılan bazı bileşenlerde bulunan elastan içeriği, suda yumuşayıp esnemektedir.
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER Kadın bikini üstü: - COLOR BLOCK ve ISLAND koleksiyonları için % 80 polyamid - FJORD, HONOLUA, KALAO, PHOENIX, PEPSYDOTS ve PALMS koleksiyonları için % 86 polyester, %14 elastan. - ROSA koleksiyonu için %87 polyamid, %13 elastan bileşenli bikini.
Bakım önerileri Satın aldıktan sonra ürünü yıkayınız. Her kullanımdan sonra temiz su ile temizleyiniz. Ürünü makinede yıkamak isterseniz, 30 derecede çok az deterjan kullanarak ve yumuşatıcı kullanmadan yıkayınız.
Uyarılar Klorlu ortamda sürekli kullanımı önerilmez.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur. Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmaya karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısını koruduğu da gözlemlenmiştir.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM