100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
INESIS

Yarışmalara yeni başlayanlar için uygundur.

LONG GOLF TOPU *12

Bütün sene boyunca golf oynayalanlar için tasarlanmıştır. Rahatça oynayın! Yeni başlayanlar için uygun long toplar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8172108
TEKNİK BİLGİLER
Künye

Golfe yeni başlayanlar için tasarlanmıştır.Royal and Ancient e bağlı kalarak bu topun bütün oyuncular tarafından ulaşılabilir ve yarışmalarda kullanılabilir olmasını hedefledik.

Farkı yaratan deyarlar

Long top 90 basınçlıdır. Basınç oranı topun sertliğini belirler.Topa vurulduğunda, top havalanmadan evvel alçalıyor veya eziliyorsaEğer vuruşunuz yavaşsa daha düşük basınçlı bir topa, eğer vuruşunuz kuvvetli ise daha yüksek basınçlı bir topa ihtiyacınız vardır.
Bu topun ağırlığı 45,93 gramdır.

Inesis konsepti

"Liberate your Swing".
Ürünlerimiz özellikle golf oynarken rahat etmeniz için tasarlanmıştır.Ürünler ekiplerimiz tarafından geliştirilmiş, golf oynayan müşterilerimiz tarafından test edilmiştir.Müşteri deneyimlerine değer vermemiz sonucunda geliştirdiğimiz ürünler, sizlerin spor esnasında daha rahat etmenizi sağlar.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Golf oyuncularının bizim ürünlerimizi kullandıklarına ve onayladıklarına inanıyoruz.Ürünlerimiz hakkında yapılan eleştirileri ciddiye alıyoruz ve onları geliştiriyoruz.Aşağıda sizlerde görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.
Ürün testi Bu top tekrarlanan darbelere karşı dayanıklılık göstermiştir.Bu testler Decathlon dışındaki laboratuvarlarda, bizim kriterlerimiz uygun şekilde yapılmıştır. Eğer bu testlerin neticesinde sizler hala bizim golf toplarımızdan tatmin olmadıysanız, bize görüşünüzü bildirerek ürünü geliştirmemize yardımcı olabilirsiniz.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM