100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
NABAIJI

Maksimum konfor

LEONY MAYO

AZ SIKLIKLA yüzen kullanıcılar için tasarlanmıştır. UYARI: Ürünün bedeni dar yapıdadır. 1 beden büyüğünü almanızı öneririz. Rahat ve vücuda tam oturan mayo. UYARI: Ürün bedenleri küçük yapıdadır, 1 beden büyüğünü almanızı öneririz.

Renk : SİYAH

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8306588
TEKNİK BİLGİLER
Yaptığınız antrenman

Hobi amaçlı yüzme: Hobi amaçlı yüzenler, haftada bir kereden az olmak üzere her seviyede yüzme antrenmanı yapan kişilerdir. Her şeyden önce, faydaları ve sağlığa etkileri açısından su içinde yapılan bir fiziksel aktivite ararlar. Nabaiji, bu kişiler için, yüzmeye uygun olmasının yanı sıra vücut şekilllerine de uyum sağlayan ürünlerden oluşan geniş bir mayo yelpazesi sunar.

Şekil

Y şeklinde sırt kesimi: Bir yüzücü mayosu, her şeyden önce sizi rahat ettirmeli, yüzerken özgürce hareket etmenizi sağlamalıdır. Bu nedenle, mayonuzun sırt kesiminin seçimi size uyum sağlaması açısından çok önemlidir.
Büyük göğüslüyseniz sırt kesimi Y şeklinde ve kapalı bir mayo tercih etmelisiniz.

Kumaş


Malzeme: %80 poliamit, %20 elastan. Havuzda sürekli kullanılan mayolar zaman içinde klorlu su nedeniyle zarar görür. Kumaşa esneklik kazandıran elastan fiber rahatlık sağlar ancak, klora karşı son derece hassastır. Hobi amaçlı yüzüyorsanız bu tür bir mayo sizin için çok uygundur. Düzenli, hatta yoğun şekilde yüzüyorsanız tercihen %100 polyester bileşenli bir mayo kullanın.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM