100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
TRIBORD

Maksimum destek sağlayan balenli bikini üstü.

LEA COLOR BLOCK STRAPLEZ UST

Hobi olarak su sporları yapanlar için tasarlandı. 85 B - 95 E. Balenleri ve yandan destekli yapısı sayesinde göğüsleri kavrayıp hoş bir dekolte sunan straplez bikini üstü. Klipsli, geniş ve açık sırt kesimi. Çıkarılabilir boyun askısı.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8360865
TEKNİK BİLGİLER
Vücut yapısına uygunluk

Küçük göğüslüler için ideal olan LEA balenli straplez bikini üstü destekli yapısıyla göğüsleri daha büyük gösterir. Çıkarılabilir boyun askısı omuzları açıkta bırakıp trendlere uygun bir görünüm sağlar.
Gizli balenler ve yandan destekli yapısı ile göğüsleri güçlü bir şekilde kavrar. Boyun askısı istendiğinde çıkarılabilir. Sırttan klipsli.

Balenler

Uygun bir kavrayış için göğsü bölgesini saran destekli yapı. Balenin şekline göre, ürün daha açık veya kapalı bir dekolte sunacak biçimde tasarlanabilir.

Yan destekler

Yan tarafları destekli yapısı göğsünüzü mükemmel şekilde kavrar.

Kuru ve ıslak haldeki beden

Bikini ve mayo kumaşları suya girdiğinde kendini bırakabileceğinden modellerimizi kuruyken vücudunuza oturacak şekilde tasarlıyoruz. Böylece, sudayken rahat hareket edebiliyorsunuz. Bu nedenle, kendinize uygun bedeni seçmenizi öneriyoruz. Kabinde denediğiniz zaman mayo ve bikiniler üzerinize tam oturmalıdır. Mayolarımızın tasarımında kullanılan bazı bileşenlerde bulunan elastan içeriği, ürünlerin esneyip suda kendisini bırakmasına neden olur.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur: Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmaya karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısı da test edilmiştir.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM