TRIBORD

İkonik, sağlam, rahat ve tarz sahibi boardshort!

LAFITENIA UNI BOARDHSORT

dalga sporları yaparken bile rahatlıktan ve korumadan ödün vermek istemeyenler için tasarlandı. Sörf antrenmanlarınızda size eşlik edecek ikonik boardshort. Uzun kesimi sayesinde bacaklarda oluşacak tahrişi engeller, çift taraflı esnek kumaşı hareket serbestliği sağlar.

Renk : SİYAH

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8356299
TEKNİK BİLGİLER
Tahriş önleme Düz dikişlerden oluşan bu boardshort, ciltte oluşacak sürtünmeyi azaltırken tahriş oluşumunun önüne geçer. Düz dikiş, iki farklı kumaş parçasının yanlamasına birleştirilmesi ile oluşan, makinede özel dikiş ile gerçekleşen bir birleştirme tekniğidir. Böylece toplam dikişler azaltılmış olur ve dikişlerin ciltte oluşturacağı tahrişin önüne geçilir.
Hareket serbestliği. Çift taraflı esneyebilen, özel bir biçimde mekanik olarak dokunmuş kumaştan üretilmiştir. Bu sayede, boardshort sizi rahatsız etmeden esneme ve germe hareketlerinize uyum sağlar. Bileşeni sayesinde kendini unutturacak ve sörf antrenmanlarınız sırasında size maksimum rahatlık sağlayacak boardshort.
Hızlı kuruma Kumaşa uygulanan su tutmazlık işlemi ile su kumaştan akıp gider ve suyun tahliye edilme işlemi daha hızlı gerçekleşir. Böylece daha hızlı kurur.
Ürünün kavraması Düğmeler ve sıkma ipi ile sıkıştırma sisteminin yanı sıra düz bel kesimi ile sörf yaparken vücudunuza daha iyi oturacak şekilde ayarlanabilir. İstenmeyen bütün açılmaların önüne geçmek için, sıkma ipi ıslak halde olduğunda bile gevşemeyecek şekilde, farklı hacimlere uygun olacak şekilde tasarlanmıştır.
Ekolojik tasarım Bu boardshort %92 oranında geri dönüştürülmüş polyester bileşenden oluşmaktadır.
Ürün adı Neden Lafitenia? Saint Jean de Luz'ün kuzeyindeki bir dalganın adıdır. Dünya çapında bilinen bir dalgadır ve dünyadaki bütün sörfçüler falezlerin yanı başında yer alan benzersiz bir ortamda sörf yapmak için gelir. Tribord ürünleri, Bask Bölgesinde, Atlantik Okyanusu'nun kıyısındaki şirket merkezinde tasarlanır, çizimleri yapılır ve üretilir.
Bedenler 38, 40, 42, 44, 46, 48 bedenleri mevcuttur.
Renk çeşitleri 4 rengi mevcuttur: tek renk siyah, baskılı Boreal gri ya da yeşil, Jellyfish mavi.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM