TRIBORD

En sevdiğim boardshort'um!

Erkek Çocuk Sörf Mayoları Sörf Yeni - LAFITENIA DENİZ ŞORTU TRIBORD - Sörf Yeni
Erkek Çocuk Sörf Mayoları

LAFITENIA UZUN DENİZ ŞORTU - ÇOCUK - YEŞİL TRIBORD

TRIBORD
8 - 14 yaşında zamanını sörf gibi aktiviteler yaparak geçiren çocuklar için tasarlandı. Dalga sporları için ideal boradshort. Düz bel kemeri, bağcığı ve iç slibi sayesinde kavrama ile rahatlığı bir arada sunan, sörf için özel olarak tasarlanmış deniz şortu!

Renk : YEŞİL

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8356920
TEKNİK BİLGİLER
Renk çeşitleri 9 tamamen baskılı, desenli ve çizgili, kırmızı, mavi ve yeşil uyumlu renkli versiyonu bulunur.
Beden tablosu 8, 10, 12 ve 14 yaş bedenleri mevcuttur.
Ürün adı Neden Lafitenia? Saint Jean de Luz bölgesinin kuzeyine vuran bir dalganın adıdır. Dünya çapında ünlü bir dalgadır ve dünyanın her yerinden sörfçüler falezlerin hemen yanı başında bulunan eşsiz manzara ile sörf yapmak için gelirler. Tribord ürünleri, Atlantik Okyanusu'nun kıyısındaki Bask Bölgesi'nin Hendaye kentinde bulunan şirket merkezinde tasarlanır ve üretilir.
İç slip İç kısmında bulunan slibi hem destek hem hijyenik kullanım olanağı sunar. Fileli, %100 polyester bileşen kumun ve suyun içeride kalmasını engelleyerek çocuğunuz açısından risk oluşmasını engeller.
Hızlı kuruma Çocukların, rahat olmaları için hızlı bir şekilde kurumaları gerekir. Bu nedenle, bu deniz şortu suyu hızlı bir şekilde dışarı atabilecek şekilde tasarlanmıştır (yan cepte kulakçık, iç slipteki suyu dışarı atar). Su tutmazlık işlemi görmüş bileşeni ile su kumaşta birikmez, aksine kumaştan akar gider. Sık yıkamalar sonrası kaybolabilecek bu özellik, ürün kurutma makinesinde kurutulduğunda yeniden aktif hale gelir.
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER