100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
TRIBORD

Sabit göğüs pedleri sayesinde göğsü destekler.

LAETI MAHE ASKILI BİKİNİ ÜSTÜ

Hobi olarak su sporları yapanlar için tasarlanmıştır. Straplez bikini üstü (çıkarılabilir boyun askısı mevcuttur). Omuzları kavrar ve şekillendirir. Boyundan ve sırt kısmından ayarlanabilir. Yan destekler. Hafif destekli yapı. Sabit göğüs pedleri.

Renk : KOYU MAVİ

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8331517
TEKNİK BİLGİLER
Vücut yapısına uygunluk

Bu şık bikini üstü, düz dekoltesi ile göğsünüze gereken desteği ve rahatlığı sağlar. Sabit göğüs pedli tasarımı armut biçimli ve standart yapılı göğüsleri dikleştirmek için idealdir. Çıkarılabilir askıları, en uygun şekilde bronzlaşma olanağı ve kullanım rahatlığı sunar. Boyundan bağlanan askılar, ürünü vücudunuzun yapısına göre ayarlamanızı ve rahat etmenizi sağlar. Ayarlanabilir sırt kısmı vücut yapınızla uyum gösterir.

Göğüs pedi nedir?

Göğüs pedi, göğüs çevresini destekleyen, sünger gibi dikiş gerektiren ve rahatsızlık verebilen bir malzeme olmaksızın mayonun üst kısmında yuvarlak hatlı bir görünüm sağlayan çıkarılabilir bir malzemedir. Tribord, modellerinin çoğunda göğüs pedi kullanımına öncelik vererek sizi ve rahatlığınızı düşünmektedir. Göğüs pedi, çıkarılabilir olması sayesinde göğüsleri yarım beden büyük veya küçük gösterebilir.

Yan destekler.

Yan tarafları destekli yapısı göğsünüzü mükemmel şekilde kavrar.

Göğüsleriniz şekilsiz mi görünüyor?

Göğüsleriniz rejim veya kilo alımı sonrasında şekillerini mi kaybettiler? Bu durumda, dik bir yapıda oldukları söylenemez. Tribord size, göğüslerinizi dikleştirip yuvarlak bir görünüm sağlayan ve pedlerle desteklenen farklı üst seçenekleri sunuyor.

Yuvarlak göğüslere mi sahipsiniz?

Göğüsleriniz sarkık yapıdakilerin aksine, dolgun ve dik bir görünüm mü oluşturuyor? Tribord size, doğal kıvrımlarınızı ön plana çıkaran ve dekoltenizi destekleyen farklı üst seçenekleri sunuyor.

Ne yuvarlak ne düz, normal göğüslere mi sahipsiniz?

Sıkı yapıda göğüslere sahipseniz tüm bikini üstleri sizin için uygundur. Kullanım sıklığınıza ve şekline göre dilediğiniz modeli seçebilirsiniz.

Kuru ve ıslak haldeki beden

Bikini ve mayo kumaşları suya girdiğinde kendini bırakabileceğinden modellerimizi kuruyken vücudunuza oturacak şekilde tasarlıyoruz. Böylece, sudayken rahat hareket edebiliyorsunuz. Bu nedenle, kendinize uygun bedeni seçmenizi öneriyoruz. Mayoyu kabinde denediğinizde üzerinize tam oturmalıdır. Mayolarımızın tasarımında kullanılan bazı bileşenlerde bulunan elastan içeriği, suda yumuşayıp esnemektedir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur. Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmaya karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısını koruduğu da gözlemlenmiştir.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM