Kardiyo GPS seçimi neye göre yapılır?


Kardiyo GPS performansınızın çok daha etkili geçmesini sağlar.

Nabız ölçer nedir: ▲ Sayfa başı

Nabız ölçer, spor sırasında veya haricinde kalp ritminizi kontrol etmenizi sağlar. Alete eklenen özellik sayesinde nabız ölçümlerinizi bilgisayarınıza akatarabilir ve kalp ritminizin takibini yapabilirsiniz.

Kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir nabız ölçer seçmeniz çok önemlidir. Bazıları sadece kalp ritimlerini takip altına almak isterken bazı sporcular da egzersizlerinin ölçümünü yapmak hatta harcadıkları kaloriyi hesaplamak ister. Egzersizlerinizin tam olarak takibini yapmak istiyorsanız GPS özelliğine de sahip nabız ölçerleri tercih edebilirsiniz.

Nabız ölçer sayesinde koşu hızınızı ve mesafesini ölçebilirsiniz. Bu sayede performanısınız takip edebilir ve koşu arkadaşlarınızınkiyle karşılaştırabilirsiniz.

Neden nabız ölçer?

Nabız ölçerinizi, seviyenize ve amacınıza göre seçin! İleri seviye koşucular en gelişmiş nabız ölçer modellerini kullanırlar.

Neden GPS saat: ▲ Sayfa başı

Koşu güzergahını (PC ve Google Earth), hızını, mesafeyi ölçmek ve planlamak isteyen koşucular için GPS saat idealdir.

Yoldaki eğime ve hıza göre performans analizi de yaptığı için egzersizlerinizi tam olarak ve en etkili şekilde takip edebilirsiniz.

GPS saatinizi nabız ölçerinizle birlikte kullanabilirsiniz.

GPS kardiyo seçimi neye göre yapılır?

Birçok GPS kardiyo ürünü mevcuttur. Her ürünün farklı özellikleri ve fiyatı vardır. Bu nedenle, ürün seçiminizi performansınıza ve koşma sıklığınıza göre seçmenizi öneriyoruz.